Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
03/04/13

Голова Львівської ОДА підтримав протест студентів Львівського університету ветмедицини

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук спільно з головою Львівської обласної ради Петром Колодієм зустрілися зі студентами Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького, які вийшли сьогодні на пікет протестувати проти об’єднання їхнього вишу з Львівським національним аграрним університетом, інформує прес-служба ЛОДА.
Віктор Шемчук звернувся до студентів, зазначивши, що питання об’єднання двох вишів, на жаль, не входить в компетенцію Львівської обласної державної адміністрації, проте він запевнив студентів, що усіляко підтримуватиме їхнє прагнення зберегти університет.
«Ми будемо звертатися до Міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка повернутися до розгляду цього питання щоби не нагнітати соціальну напругу в регіоні», – наголосив Віктор Шемчук.
Також голова Львівської ОДА окремо провів зустріч з ініціативною групою вишу, які поінформували керівника області про те, що сам процес об’єднання відбувався поспішно і непрозоро.
За словами членів ініціативної групи, зараз в університеті проводиться аудиторська перевірка з Києва. На їх думку, підозрілим є те, що до членів аудиторської групи долучаються працівники аграрного університету, відтак члени ініціативної групи не виключають, що на аудиторську перевірку може чинитись тиск.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас