Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
01/04/13

"Джинса" чи певна незбалансованість думок є найбільшими проблемами журналістики - Ігор Гулик

Головний редактор «Львівської газети» Ігор Гулик вважає, що найбільшою проблемою української журналістики сьогодні є маніпулювання читачем.

Таку думку Ігор Гулик висловив під час засідання на тему «Маніпуляції із журналістськими стандартами: як читачеві розпізнати правдиву інформацію і недостовірну?» сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Ігор Гулик зазначив, що не джинса чи певна незбалансованість думок є найбільшими проблемами журналістики, а маніпулювання.

«Найгірше, як на мене, це коли конструкція потрібних фактів, або добір фактів, або налаштування певної мозаїки фактів наштовхують читача на той чи інший висновок. Ми маємо сотні проблем у доволі поважних питаннях, однак бачимо безліч прикладів, як вибудовується чітка лінія, потрібна авторові, головному редакторові чи власникові за допомогою фактів, які не існують, чи існують, але вони висвітлені не повністю, фактів, які виникають в уяві автора», – пояснив головний редактор «Львівської газети».

Водночас медіа-експерт, викладач УКУ Отар Довженко зазначив, що відповідно до результатів моніторингу ЗМІ найбільшою проблемою регіональної преси є те, що журналісти не дотримуються балансу в написанні своїх матеріалів.

«На мою думку, відсутність розуміння балансу – це найбільша проблема. Нещодавно я розмовляв із одним з видатних львівських журналістів, і на моє питання: «Де баланс?», він відповів: «А навіщо?». Тому, доки на зауваження, що треба подавати обидві думки, чи всі думки учасників конфлікту, журналісти відповідатимуть: «А навіщо?», нам є з чим боротися», – сказав медіа-експерт.

Вголос

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас