Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
28/03/13

Азаров вважає небезпекою те, що "Свобода" приєдналася до опозиції

Прем'єр Микола Азаров вважає факт приєднання Всеукраїнського обєднання "Свобода" до інших політичних сил небезпечним.

Про це він заявив, відповідаючи на запитання угорських ЗМІ "Чи не буде союз націоналістичної партії "Свобода" з опозиційними силами наступною перепоною на шляху України до ЄС, "оскільки смішно, що Яценюк і Тягнибок стоять поряд?", цитує розмову прес-служба Кабміну, інформує Українська правда.

"Об’єднання "Свободи" та інших опозиційних сил – це не смішно, а небезпечно", - сказав Азаров.

"Це дуже небезпечно для демократії в Україні, для національного миру та злагоди", - підкреслив прем’єр.

"Нагадавши заяви опозиції про об’єднання виключно на основі спротиву владі, Азаров зауважив: "Виходить у них немає принципових розходжень, а завдання одне – захоплення влади", - процитувала Азарова прес-служба.

"Це по суті спроба захоплення влади", - так прокоментував глава уряду останні дії представників опозиції щодо органів діючої влади.

"У нас достатньо сил, щоб навести порядок", - наголосив Азаров, підкресливши, що "адекватна відповідь націоналістичним силам не може викликати непорозуміння у щирих прихильників демократії".

Раніше в інтерв'ю українській службі BBC лідер "Удару" Віталій Кличко заявив, що з лідером "Свободи" Олегом Тягнибоком його об'єднує боротьба з існуючим режимом.

"Я впевнений, що якщо я перебуваю на одній сцені і в парламенті з Тягнибоком, я перебуваю в Києві, я перебуваю в Україні, ми – українці, і це нас об’єднує. Нас об’єднує з усіма українцями те, що в нас є одна проблема", - зазначив він.

"Що стосується партії "Свобода", яка дуже радикальна, націоналістична радикальна партія, хочу сказати, що ми координуємо наші дії, коли боремось з режимом", - додав Кличко.

"Ми координуємо наші дії у Верховній Раді. І я впевнений, що у нас є спільні погляди щодо майбутньої України – ми бачимо розвиток України, її майбутнє в європейському суспільстві. І нас об’єднує дійсно боротьба проти цього режиму", - заявив він.

Щоденний Львів

Коментарі  
пфіва[13.03.29 07:45]
Останній раз попєрєджіваю нє скігліть. Кровосісі.

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас