Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
28/03/13

Понад 79% населених пунктів України не мають генеральних планів- з Форуму у Львові

У Львові триває Форум місцевого самоврядування. Зараз відбувається третя панельна дискусія «Містобудування і культурна спадщина», під час якої директор департаменту містобудування Андрій Павлів звернув увагу на проблеми галузі в Україні, інформує прес-служба ЛМР.
«Понад 79% населених пунктів України не мають генеральних планів, тобто дві третини міст не мають перспективи просторового розвитку. Дві третини території не готові до інвестицій.
Містобудівельна політика не має профільного міністерства. Але нам слід все-таки думати про проблеми просторового розвитку», - зазначив Андрій Павлів, директор департаменту містобудування ЛМР.
Також Андрій Павлів розповів, що законодавство у містобудівельній галузі постійно змінюється не на користь органів місцевого самоврядування.
«Якщо впродовж останніх 4 років двічі змінюється законодавство містобудівельне, то як це пояснити мешканцю, коли в нього складається враження, що тут щось не чисто?
Останній закон 2011 року на 90% позбавив будь-яких прав впливу на просторовий розвиток міста. Ми не знаємо, що проектується в місті, як проектується, ми не маємо інформації про те, кому надається дозвіл на будівництво і коли здається в експлуатацію. Я не знаю, чи це є законне будівництво, чи це є самовільне будівництво. Тож коли проаналізувати закон «Про регулювання містобудівної діяльності, складається враження, що його лобіювали потужні будівельні корпорації», - додав Андрій Павлів.

Довідка

Організатори та партнери: КУ Інститут міста, Львівська міська рада, Львівське регіональне відділення Асоціації міст України, Офіс Ради Європи в Україні, Програма розвитку ООН в Україні, Фонд Фрідріха Науманна за Свободу, проект Місцевий економічний розвиток міст України, Німецьке товариство міжнародного співробітництва.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics