Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
28/03/13

Понад 79% населених пунктів України не мають генеральних планів- з Форуму у Львові

У Львові триває Форум місцевого самоврядування. Зараз відбувається третя панельна дискусія «Містобудування і культурна спадщина», під час якої директор департаменту містобудування Андрій Павлів звернув увагу на проблеми галузі в Україні, інформує прес-служба ЛМР.
«Понад 79% населених пунктів України не мають генеральних планів, тобто дві третини міст не мають перспективи просторового розвитку. Дві третини території не готові до інвестицій.
Містобудівельна політика не має профільного міністерства. Але нам слід все-таки думати про проблеми просторового розвитку», - зазначив Андрій Павлів, директор департаменту містобудування ЛМР.
Також Андрій Павлів розповів, що законодавство у містобудівельній галузі постійно змінюється не на користь органів місцевого самоврядування.
«Якщо впродовж останніх 4 років двічі змінюється законодавство містобудівельне, то як це пояснити мешканцю, коли в нього складається враження, що тут щось не чисто?
Останній закон 2011 року на 90% позбавив будь-яких прав впливу на просторовий розвиток міста. Ми не знаємо, що проектується в місті, як проектується, ми не маємо інформації про те, кому надається дозвіл на будівництво і коли здається в експлуатацію. Я не знаю, чи це є законне будівництво, чи це є самовільне будівництво. Тож коли проаналізувати закон «Про регулювання містобудівної діяльності, складається враження, що його лобіювали потужні будівельні корпорації», - додав Андрій Павлів.

Довідка

Організатори та партнери: КУ Інститут міста, Львівська міська рада, Львівське регіональне відділення Асоціації міст України, Офіс Ради Європи в Україні, Програма розвитку ООН в Україні, Фонд Фрідріха Науманна за Свободу, проект Місцевий економічний розвиток міст України, Німецьке товариство міжнародного співробітництва.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас