Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
26/03/13

"Арену Львів" розберуть як непотрібну?

Львівський стадіон "Арена Львів", побудований до Євро-2012, може бути розібраний, якщо місцева влада не виконає всі умови футбольного клубу "Карпати" щодо переходу на стадіон. Про це йдеться у статті ”Радіо Свобода”. Будівництво стадіону до Євро за бюджетні гроші виявилось недоцільним і невигідним для громади загалом. Для прикладу, в Австрії частину стадіонів, збудованих до Євро, розібрали через неефективність використання, але ці арени у кілька разів були дешевші, ніж в Україні.

З державного бюджету на будівництво спортивної арени у Львові було витрачено 250 мільйонів євро. На утримання стадіону потрібно щонайменше 20 мільйонів гривень на рік. З 1 січня 2013 року держава припинила фінансування цього стадіону.

26 березня на "Арені Львів" відбудеться матч між молодіжними збірними України та Польщі. Цей поєдинок відклав на кілька днів відключення електроенергії спортивній арені через борги перед "Львівобленерго".

Зараз тривають переговори між Кабінетом Міністрів і керівництвом футбольного клубу "Карпати" про перехід команди на спортивну "Арену Львів". Домовленостей не досягнуто.

Для керівництва ФК важливі економічний фактор і комфорт уболівальників. Клуб на утримання стадіону "Україна" витрачає у рік 3 мільйони гривень, що у 7 разів менше, ніж необхідно для "Арени Львів".

Тому однією з умов переходу клубу на новий стадіон є 10-12 мільйонів гривень дотацій щороку і влада має запропонувати клубу компенсаційний механізм, наголошує генеральний директор ФК "Карпати" Ігор Дедишин.

"Інших перешкод для нашого переходу на стадіон немає. Єдине, що будемо домагатись, щоб міська влада забезпечила транспортне сполучення, а далі вже комфорт для вболівальників ми самі забезпечимо. Стадіон має бути повноцінним комерційний об’єктом", - говорить керівник клубу.

Перш ніж перейти на "Арену Львів", керівництво клубу "Карпати" вимагатиме оцінити реальний стан стадіону щодо його безпеки, видати державний акт про здачу в експлуатацію спортивного об’єкту, а також міська влада Львова має виконати обіцянку 2008 року – передати майновий комплекс стадіону "Україна" та прилеглі земельні ділянки ФК "Карпати".
Джерело: Радіо Свобода

Футбол 24

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас