Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
26/03/13

Опозиція створить в Україні революційні комітети

Народний депутат від ВО "Батьківщина" Степан Кубів заявив, що в Україні будуть створені революційні комітети з підготовки фінальної акції "Вставай, Україно"
Ярослав Гінка зазначив, що до створення ревкомів обов'язково треба долучати громадських діячів, а не лише політиків
Ірина Сех зазначила, що на Сході народ налаштований на революцію й теж готовий створювати страйкоми

Народний депутат від ВО "Батьківщина" Степан Кубів заявив, що в Україні буде створено революційні комітети з підготовки фінальної акції "Вставай, Україно!". Про це він заявив під час прес-конференції Об'єднаної опозиції, пише Gazeta.ua.

"До акції "Вставай, Україно!" було два підходи: консервативний і радикальний – революційний, - сказав Кубів. – Людям набридло бачити, як Партія регіонів знищує все українське. Ми вирішили піти усе ж радикальним шляхом, коли ми не будемо чекати, поки нас знищать. І ми заявляємо, що в Україні будуть створені революційні комітети, - ревкоми. Вони стануть центром організації процесу до 18 травня. Такі комітети будуть створені на базі Львівської обласної ради. Очолюватиме його голова обласної ради й народні депутати, які у минулому займались протидіями тому режиму, який ми маємо".

Кубів переконаний, що, говорячи про революційні настрої, він не здивує львів'ян, й буде готувати похід на Київ.

Крім того, нардеп від УДАРу Ярослав Гінка зазначив, що до створення ревкомів обов'язково треба долучати громадських діячів, а не лише політиків.

"Ми, як парламентські депутати, будемо робити усе від себе залежне у парламенті, - сказав депутат. – А крім того, будемо залучати громадських активістів, діячів, польових командирів "Майдану" до цієї боротьби на вулиці. Справді будемо створювати страйком і ревкоми. Але ніхто краще не підніме громадськість, аніж громадські діячі - лідери громадської думки".

У свою чергу Ірина Сех зазначила, що на Сході народ налаштований на революцію й теж готовий створювати страйкоми.

"За короткий час роботи нардепом я уже була у Кривому Розі, Дніпропетровську, Слов'янську, - розповіла вона. – Я дуже тішуся тими реальними зустрічами з людьми, які у нас проходять. Нас чекають. І ті революційні комітети, які ми тут створимо, їх там чекають. У Слов'янську на зустріч з народним депутатом прийшло 4 тисячі людей без оголошень і роздачі флаєрків. Тому ми маємо розуміти, що у нас є чітка Велика Україна, яку вже ніхто не поділить і не розріже. І якщо ми сьогодні не вийдемо на вулиці Києва, то завтра вже буде пізно".

Сех зазначила, що якщо люди не піднімуться 18 травня у Києві, то усіх нас по одному переб'ють, як екологів у Дніпропетровську.

"Влада побачить, що ми не об'єднані, й буде з нами, як із дніпропетровськими екологами ставатись лихо, яке роками не зможуть розслідувати, - сказала політик. – До 18 травня ревкоми мають зорганізувати людей, пояснити їм ситуацію. Донести до них усю інформацію, що вони чекають їхати до Києва".

Зазначимо, 18 травня в Києві відбудеться завершальний акція протесту опозиції "Вставай, Україно!" - всеукраїнська акція, організована лідерами опозиції, метою якої є вимога відставки президента Віктора Януковича, боротьба за соціальні та економічні права українців, а також визначення кількості протестно налаштованого населення, яке в майбутньому буде готовим боротися за свої права більш радикально.

Опозиція уже провела акції у Вінниці, Ужгороді та Львові. 28 березня відбудеться піша хода та мітинг в Івано-Франківську, на наступний день, 29 березня, заходи опозиційних сил пройдуть у Тернополі, а 30 березня - у Чернівцях.

Newsru

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас