Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
25/03/13

На акції «Вставай, Україно!» у Львові готувалися провокації, - нардеп

На віче опозиції «Вставай, Україно!», яке відбулося 16 березня у Львові, готувалися провокації. Про це повідомила 25 березня під час прес-конференції народний депутат від ВО «Свобода» Ірина Сех.

«Приїхали урки, 25 осіб, які мали готові транспаранти, маски. Будуть і серйозніші провокації», - зазначила Ірина Сех.

Водночас народний депутат Степан Кубів зазначив, що провокатори мали з собою «не тільки транспаранти». Втім, за словами опозиціонерів, провокаціями вдалося запобігти.

Також Степан Кубів розповів, що під час віча з натовпу лунали провокаційні крики. За словами нардепа, відповідальними за це було троє відомих у Львові людей, яких він не захотів називати.

Нагадаємо, що 16 березня у Львові відбулася акція «Вставай, Україно!», в рамках якої відбувся марш центральною частиною міста і п’ятитисячне віче.

Додамо, що згодом в Інтернеті з’явилося відео, на якому двоє молодих людей, які прийшли нібито «від Ірини Фаріон», отримують кошти за участь у віче «Вставай, Україно!». Сама ж Фаріон запевнила, що відео, на якому студенти, які прийшли нібито від неї, отримують гроші за участь у віче «Вставай, Україно!» у Львові, є провокацією.

Zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас