Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
25/03/13

Партнер Євгена Щербаня: його вбивство замовили Кучма і Лазаренко

Бізнес-партнер Євгена Щербаня Юрій Дєдух вважає, що його вбивство замовили Павло Лазаренко і Леонід Кучма.

Про це він заявив в інтерв'ю Forbes.Ua, інформує Українська правда.

"Це однозначно Леонід Кучма і Павло Лазаренко. Основна мета вбивства Жені - усунути його як політичного конкурента. Тому що Ліберальна партія України в той час займала дуже вагомі позиції. Як мінімум 60% народних депутатів тоді підтримували ліберальні ідеї, а бюджет країни, за великим рахунком, писався в кабінеті у Євгена Щербаня ", - заявив він.

Більш того, за словами Дєдуха, Щербань планував оголосити імпічмент Кучмі, тому "останній з Лазаренком і замовили вбивство".

"Коли ми з ним спілкувалися 2 листопада 1996 телефоном, він сказав, що за ним йде полювання, коло звужується і ситуація дуже серйозна. Після чого сказав: "Дивись, щоб тебе десь не "представили". Він планував з Москви летіти до Києва. Я досі не можу зрозуміти, чому він полетів у Донецьк. Тому що по прильоту до Києва він планував зібрати в парламенті нараду і оголосити імпічмент Кучмі. Він мені особисто сказав це телефоном", - розповів Дєдух.

За його словами, питання про імпічмент Кучми в парламенті піднімалося три або чотири рази. "Кілька разів навіть проводився підрахунок голосів, але там щось не" зрослося ". Люди досі бояться говорити про це ", - говорить він.

"Про плани Євгенія оголосити імпічмент Кучмі знали багато. Про це точно знав Володимир Щербань, брати Клюєви, а сьогодні з цього хочуть зробити таємницю ", - запевняє Дєдух.

Що стосується Тимошенко, то Дєдух впевнений, що вона була не причетна.

"Євген був за національністю татарин, хоча і не мусульманин, тому на жінок у нього були східні погляди. Він з ними не воював, жінки створені для іншого. І з Тимошенко Євген не воював, і не ставився до неї як до людини, яка могла перешкодити йому в бізнесі ", - сказав він.

"Юлія Тимошенко була п'ятим елементом. Вона жодних рішень не ухвалювала і тільки виконувала волю двох вождів - Кучми і Лазаренка ", - запевняє Дєдух.

"Лазаренко - це унікальний тип. За руку я ніколи його не тримав, але пам'ятаю, що на початку 1990-х була певна пропозиція з ним працювати, і я по своїх "каналах" розбирався, хто такий Лазаренко. Мені вже тоді сказали, що це "Паша-пилосос". Тоді ми вирішили, що з ним працювати не варто ", - сказав бізнес-партнер Щербаня.
"З Лазаренком у Євгена були проблеми. По сей день є векселі Гео Банку, яким володів Лазаренко, з яких випливає, що Гео Банк був винен Євгену Щербаню близько $ 500 млн. Зрозумійте, якщо людина - прем'єр-міністр, не можна прямо оголосити, що він ворог ", - повідомив він.

Дєдух впевнений, що вбивство Щербаня організували спецслужби, а все повісили на банду Кушніра.

"Може, навіть не "повісили", а змусили їх взяти на себе. Я ще раз повторюю - вбивство Щербаня організували спецслужби. І було відпрацьовано як мінімум три сценарії вбивства Євгена - я про це знаю. Тому Кушнір в тій грі був розмінною фігурою", - вважає Дєдух.

У Дєдух немає документів, що доводять сказане, оскільки їх вкрали з сейфа в його будинку у Флориді. Але він готовий давати свідчення в суді.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас