Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
25/03/13

Втричі зросла кількість звернень на Інформаційну довідку Центру надання адміністративних послуг

Порівняно з минулим роком, кількість звернень на інформаційну довідку Львівської міської ради зросла втричі, про це свідчать підсумки моніторингу роботи за перші два місяця у 2013 році.

«Під час запуску проекту протягом дня надходило до 10 дзвінків, сьогодні - це від 30 до 50 консультацій на день. За січень - лютий 2012 року загальна кількість звернень на інформаційну довідку становила 518 дзвінків, в той час, як у 2013 році вона зросла до 1648.

Найбільше мешканців цікавить результат виконання звернень. Кількість таких звернень зросла з 112 до 466 дзвінків. Також частіше звертаються городяни щодо переліків документів для надання адміністративних послуг та контактів виконавчих органів міської ради, ЛКП», - повідомила начальник адміністративно-господарського управління Валентина Бартошик, інформує прес-служба ЛМР.

«Значна частина дзвінків, які надійшли на інформаційну довідку за січень – лютий 2013 року, стосується надання матеріальної допомоги на виконання депутатських повноважень. Найчастіше мешканців цікавить прізвище депутата, до якого можна звернутися, та графік і місце його прийому. Практично не змінилася кількість дзвінків щодо запису на прийом до керівників виконавчих органів, за два місяці можливістю телефонного запису на прийом до начальників управлінь та директорів департаментів скористалися всього 28 мешканців», - повідомляє консультант телефонної інформаційної довідки Центру надання адміністративних послуг.

Інформаційну довідку у Львівській міській раді створено з метою забезпечення принципу доступності та зручності для суб’єктів звернень в отриманні інформаційно-консультаційної допомоги про порядок надання адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами міської ради. Крім телефонних консультацій, тут обробляють також і електронні звернення, що надходять через веб-портал міської ради, здійснюють запис на особистий прийом до посадовців в режимі он-лайн.

Крім того, на інформаційній довідці надається послуга «Замов свій візит у Центр», скориставшись якою мешканці можуть замовити день і конкретну годину свого візиту у Центр надання адміністративних послуг для того, щоб бути прийнятим позачергово.

Нагадаємо, скористатися послугами інформаційної довідки Львівської міської ради можна зателефонувавши за номером 032 297 57 95 або 1580 (гаряча лінія міста, на якій вас з’єднають з відповідальним консультантом). Графік роботи консультантів довідки: понеділок – четвер: 9:00 – 18:00, п’ятниця: 9:00 – 16.45.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics