Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
25/03/13

Від сьогодні у Львові стартує акція з профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання у населення

Туберкульоз – це соціально небезпечна інфекційна хвороба, - наголошують медики. Шостий рік поспіль у Львові управління охорони здоров’я Львівської міської ради проводить акцію «Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання у населення». Цього року акція відбудеться з 25 березня до 19 квітня, інформує прес-служба ЛМР.

«Захворюваність на туберкульоз у Львові 2012 року становила 50,1 осіб на 100 тисяч населення. У 2008 році цей показник був 58,5 осіб на 100 тисяч населення. Посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, яка проводилась медичними працівниками при активній підтримці засобів масової інформації, дало змогу активізувати виявлення туберкульозу і, як наслідок, скоротити терміни лікування, та зменшити смертність від туберкульозу. Якщо у 2008 році смертність від туберкульозу була 14,3 випадків на 100 тисяч населення, то у 2012 році вже стало 8,0 на 100 тисяч населення», - наголосив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

«Тяжкою недугою, яка посідає перше місце у структурі загальної захворюваності населення упродовж останніх років, є хронічне обструктивне захворювання легень скорочено ХОЗЛ. Майже 2% мешканців Львова страждає на цю хворобу. Притім, в Україні та світі постійно спостерігається ріст захворюваності на ХОЗЛ.

Тому ми ще і ще раз наголошуємо - раннє виявлення туберкульозу та ХОЗЛ допоможе швидше вилікуватись, уникнути грізних ускладнень, зберегти працездатність і життя», - каже головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров’я з пульмонології Олена Кулітка.

«Для діагностики туберкульозу проводять рентгенологічне обстеження органів грудної клітки, аналіз мокротиння, а дітям пробу Манту. Для раннього виявлення ХОЗЛ пацієнту необхідно провести спірографічне обстеження - дослідити функцію зовнішнього дихання. Відвідайте свою поліклініку, пройдіть нескладні обстеження, врятуйтеся від лиха», - закликає головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров’я із фтизіатрії Роман Вереснюк.

Щоденний Львів

Коментарі  
Ігор[13.03.25 14:35]
Не скажу, що я в захопленні від тих комуністів, але таки в дитинстві нас перевіряли кожних пів року обов'язково. Це було без черг і безкоштовно і було зрозуміло, що про людей дбають, а тепер дбають тільки про те щоб більше заробити.
Ігор[13.03.25 14:33]
Не скажу, що я в захопленні від тих комуністів, але таки в дитинстві нас перевіряли кожних пів року обов'язково. Це було без черг і безкоштовно і було зрозуміло, що про людей дбають, а тепер дбають тільки про те щоб більше заробити.
Всеволод[13.03.25 11:52]
Чудове починання, але при комуняках це було звична практика, обстеження і профілактика, а зараз ми пишемо про це, як про щось грандіозне. Це ж наскільки ми деградували у самоповазі до себе якщо комуністи згадуються з ностальгією.
Всеволод[13.03.25 11:51]
Чудове починання, але при комуняках це було звична практика, обстеження і профілактика, а зараз ми пишемо про це, як про щось грандіозне. Це ж наскільки ми деградували у самоповазі до себе якщо комуністи згадуються з ностальгією.

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics