Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
20/03/13

Українців ще будуть пускати у поїзди без документів

Уряд України вніс зміни у порядок обслуговування громадян залізничним транспортом, згідно з яким при купівлі квитка на потяг до нього вноситимуться прізвище та ім'я пасажира.

При оформленні проїзних документів з використанням мобільного зв'язку, інтернету, спеціалізованих автоматів самообслуговування прізвище та ім'я особи, яка буде здійснювати поїздку, відзначає особа, яка здійснює оформлення і оплату проїзного документа.

У проїзних документах на проїзд у регіональних поїздах і квитки на проїзд у поїздах приміського сполучення прізвище та ім'я особи не вказуються. Згідно з документом, посадка в поїзд здійснюється за пред'явленням проїзного документа та документа, що засвідчує особу.

Державна адміністрація залізничного транспорту України спростовує розповсюджену інформацію щодо дати набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 6 березня 2013 р. № 160 "Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом".

Державна адміністрація залізничного транспорту України, повідомляє, що оформлення у квитковій касі проїзних документів за новими правилами, а саме з внесенням до проїзних документів прізвища та імені пасажира зі слів особи, яка купує квитки буде здійснюватися через 15 днів з дня опублікування в офіційних друкованих виданнях Кабінету Міністрів України даної Постанови.

Про дату публікації та відповідно початок продажу квитків із зазначенням прізвища та імені пасажира "Укрзалізниця" повідомить додатково.

ТСН

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас