Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
20/03/13

Українців ще будуть пускати у поїзди без документів

Уряд України вніс зміни у порядок обслуговування громадян залізничним транспортом, згідно з яким при купівлі квитка на потяг до нього вноситимуться прізвище та ім'я пасажира.

При оформленні проїзних документів з використанням мобільного зв'язку, інтернету, спеціалізованих автоматів самообслуговування прізвище та ім'я особи, яка буде здійснювати поїздку, відзначає особа, яка здійснює оформлення і оплату проїзного документа.

У проїзних документах на проїзд у регіональних поїздах і квитки на проїзд у поїздах приміського сполучення прізвище та ім'я особи не вказуються. Згідно з документом, посадка в поїзд здійснюється за пред'явленням проїзного документа та документа, що засвідчує особу.

Державна адміністрація залізничного транспорту України спростовує розповсюджену інформацію щодо дати набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 6 березня 2013 р. № 160 "Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом".

Державна адміністрація залізничного транспорту України, повідомляє, що оформлення у квитковій касі проїзних документів за новими правилами, а саме з внесенням до проїзних документів прізвища та імені пасажира зі слів особи, яка купує квитки буде здійснюватися через 15 днів з дня опублікування в офіційних друкованих виданнях Кабінету Міністрів України даної Постанови.

Про дату публікації та відповідно початок продажу квитків із зазначенням прізвища та імені пасажира "Укрзалізниця" повідомить додатково.

ТСН

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics