Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
18/03/13

Кіпр закрив банки

Влада Кіпру перенесла строк відкриття банків на середу з вівторка, і є ймовірність, що вони не почнуть роботу й у середу, повідомляє The New York Times.

Поки уряд не зібрав у парламенті більшості, необхідної для схвалення податку на внески, голосування за законом перенесене на понеділок.

Тим часом спочатку планувалося, що податок буде списаний з рахунків до відкриття банків відразу після вихідного в понеділок.

Європейський центральний банк направив на Кіпр двох свої представників, щоб запевнити кіпрські банки, що вони одержать необхідну підтримку ЦБ.

Місцеві експерти говорять, що одразу після відкриття банківських відділень кіпрські вкладники почнуть забирати свої гроші в масовому порядку, тому що будуть побоюватися за їхню безпечність.

У січні кіпрські банки вже зіштовхнулися зі значним відтоком депозитів, що збільшило й без того дуже складне фінансове становище кредитних організацій острова.

У свою чергу президент Кіпру Нікос Анастасіадес, звертаючись по телебаченню до націй, заявив, що, податок на банківські вклади, який викликав широке обурення у людей, був альтернативою банкрутству, передає ВВС.

"Я вибрав найменш болючий варіант в умовах, що склалися, я розумію, яку політичну ціну доведеться за це заплатити", - заявив президент.

Як відзначається в повідомленні ВВС, парламент Кіпру переніс на понеділок обговорення, угоди, досягнутого із МВФ і ЄС, згідно з якою банківські вклади повинні бути обкладені одноразовим податком.

Податок - 6,75% на внески до 100 тисяч євро й 9,9% на внески понад цю суму - є однією з неодмінних умов надання Кіпру екстреного пакета допомоги від ЄС і МВФ у розмірі 10 млрд євро (13 млрд доларів).

Українська правда

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics