Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
13/03/13

Через 33 роки відкривають сейфи Тіто

Через 33 роки після смерті беззмінного лідера соціалістичної Югославії Йосипа Броз Тіто влада вирішила перевірити вміст сейфів покійного, які було запечатано в 1980 році. Історія, оповита завісою таємниці, бо невідомо, що всередині сейфів, так само, як і те, чому вони так довго не розкривалися, можливо, так і залишиться незбагненною для народу. Відкривати цінні скриньки планують в умовах суворої секретності і відсутності ЗМІ.

На незвичайній процедурі будуть присутні тільки члени спеціальної державної комісії Сербії. Її головою було призначено радника сербського президента Олівера Антича. Також до складу увійшли інший радник президента генерал Мілорад Симич та заступник глави секретаріату президента Ненад Євремович. "Враховуючи, що вміст сейфів невідомий - це можуть бути особисті речі Тіто або власність держави - завдання комісії встановити вміст збережених мішків", - каже Антич, повідомляє NEWSru.com.

У разі, якщо буде виявлено особисті речі маршала Тіто, то з Національного банку, де вони тепер зберігаються, їх передадуть до суду, який визначить, хто буде володіти спадщиною. Якщо суд на час розгляду не зможе гарантувати збереження і безпеку дорученої йому власності, вони залишаться в Нацбанку. При цьому видання наголошує, що сам суддя не буде присутній під час процедури розкриття сейфів.

Точна дата заходу не розголошується, щоб уникнути галасу в ЗМІ. Відкрити сейфи повинні до кінця березня. Експерти планують дізнатися, чому вміст мішків не розкривався протягом десятків років. "Виявлені предмети дадуть нам зрозуміти, чи навмисно влада їх приховувала через якусь державну таємницю, чи ж про ці сейфи просто забули", - сказав Антич.

Вождь соціалістичної Югославії Тіто помер 4 травня 1980 року у Любляні (нині столиця Словенії) у віці 87 років. Відразу після смерті комісія, сформована президією Югославії, опечатала його речі з резиденції в Белграді і передала їх до Нацбанку.

Зазначимо, що в колишній Югославії про Тіто згадують, зокрема, з рекламними цілями. Так, готель у Белграді пропонує пентхаус імені Йосипа Броза Тіто, чиїм портретом гість зможе милуватися, відпочиваючи в джакузі.

Тіто залишався лідером Югославії з 1945 по 1980 рік, і невипадково його ім'ям названий найрозкішніший номер готелю.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics