Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
04/03/13

Віце-прем'єр Грищенко представив новопризначеного голову ЛОДА Шемчука

Сьогодні, 4 березня, Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко представив новопризначеного голову Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука. У представленні взяли участь заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, міський голова Львова Андрій Садовий.

Віце-прем’єр-міністр України висловив подяку Михайлові Костюку за роботу, проведену на посаді голови обласної державної адміністрації.

Також Костянтин Грищенко ознайомив присутніх з трудовим шляхом новопризначеного голови облдержадміністрації та закликав надавати йому всіляку допомогу: «Тут має бути командна, злагоджена робота, спрямована на забезпечення потреб як Львівщини, так і всієї України».

«Президент та Уряд України виходять з того, що саме тут, на основі тих досягнень, які ми маємо завдяки проведенню «Євро-2012», відбуватиметься подальша розбудова потенціалу регіону, як у господарській, культурній, туристичній сфері, так і з точки зору внесення свого вкладу в розвиток нашої держави, зміцнення незалежності, суверенітету і економічної могутності. Сподіваюся , що ці цілі будуть досягнуті під керівництвом Віктора Вікторовича», – сказав К. Грищенко.

Водночас голова Львівської ОДА Віктор Шемчук висловив подяку Президентові України за висловлену довіру: “Для мене велика честь очолювати Львівський регіон, і я зроблю все для того, щоб робота на цій посаді відповідала високому рівню”,- сказав В. Шемчук.

Також він подякував Михайлові Костюку та його команді за проведену роботу і висловив сподівання, що всі кращі напрацювання, будуть доведені до кінця і знайдуть своє логічне вирішення.

Віктор Шемчук наголосив, що основними пріоритетами в роботі на посаді голови облдержадміністрації залишаться добробут мешканців області, їхня безпека та невтомна робота на благо нашої держави.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас