Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
04/03/13

Пишний вважає нелегітимним рішення регламентного комітету про позбавлення Власенка депутатського мандата

Юридичних підстав для позбавлення Сергія Власенка депутатського мандата немає. Про це на брифінгу у Верховній Раді (ВР) заявив перший заступник голови регламентного комітету Андрій Пишний ("Батьківщина"), передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні відбулося засідання регламентного комітету, там була зроблена спроба легітимізувати попереднє рішення... Сьогодні регламентний комітет остаточно втратив залишки репутації. Немає ніяких підстав для позбавлення Сергія Власенка його депутатських повноважень", - заявив Пишний.

За його словами, свідоцтво адвоката Власенко припинено ще 22 лютого, тоді як регламентний комітет прийняв рішення про рекомендації позбавлення депутатського мандата тижнем пізніше - 27 лютого.

"Тому всі навіть надумані підстави для позбавлення його мандата відсутні. У нас є всі документи і свідчення того, що свідчення щодо адвокатської діяльності Власенко припинено ще 22 числа... Тому регламентний комітет не мав права навіть розглядати це питання", - вважає нардеп.

При цьому перший заступник глави регламентного комітету Валерій Карпунцов відзначив, що члени комітету від більшості порушили всі процедурні норми. "У такому разі немає підстав для членства депутатів від опозиції в регламентному комітеті. Нехай члени комітету від більшості самі сідають і засідають", - заявив Карпунцов.

Володимир Макеєнко склав повноваження голови регламентного комітету. Про це РБК-Україна повідомив перший заступник регламентного комітету Валерій Карпунцов.

Про це РБК-Україна повідомив перший регламентного комітету заступник Валерій Карпунцов.

"Сьогодні після незрозумілого зібрання регламентного комітету голова Володимир Макеєнко заявив, що складає повноваження голови регламентного комітету. Члени регламентного комітету від більшості зробили спробу сьогодні легітимізувати незаконне рішення, яке було прийнято щодо направлення документів до суду про позбавлення Сергія Власенка депутатського мандата. Вони поставили на голосування питання про перегляд цього рішення, але не проголосували за нього, тому це незаконне рішення по суті ніхто не скасовував", - сказав Карпунцов.

Депутат додав, що "у ВР необхідне голосування за складання повноважень Макеєнко, але зрозуміло, що вони можуть і не проголосувати за це... Опозиція підтримує складання повноважень голови комітету і ми надалі будемо вимагати визнання незаконним і по суті злочином рішення про рекомендацію позбавити Власенка мандата".

РБК-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics