Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
04/03/13

Янукович і Путін торгуватимуться у Кремлі про ціну за газ і Митний союз

Президент України Віктор Янукович сьогодні здійснить робочий візит в Російську Федерацію. Про це повідомляє прес-служба Президента України. Янукович і Президент Росії Владімір Путін в ході сьогоднішньої зустрічі планують обговорити зокрема питання інтеграції на євразійському просторі і співпраці в газовій сфері.

"З урахуванням відмінностей в підходах по деяких аспектах співпраці в газовій сфері (ціноутворення і об'єм газу, що купується Україною) сторони продовжують вести роботу по розвитку договірно-правової бази в цьому напрямі", - говориться в повідомленні прес-служби Кремля.

В ході переговорів також планується розглянути питання, пов'язані із забезпеченням стійкої динаміки зростання економічного співробітництва. "Президенти продовжать діалог про можливе підключення України до інтеграційних процесів на євразійському просторі - в Митний союз Росії, Білорусі і Казахстану і ЄЕП", - заявили в Кремлі.

Також передбачається розглянути питання взаємодії в атомній енергетиці в контексті інтеграції атомних енергопромислових комплексів Росії і України відповідно до меморандуму, підписаного 12 липня 2012 р. в Ялті між ДК "Росатом" і Міністерством енергетики України. В даний час, зокрема, опрацьовуються питання спільного спорудження третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС.

Крім того, Президенти двох країн планують обговорити зовнішньополітичну координацію Москви і Києва в забезпеченні регіональної стабільності і безпеки, зокрема в питаннях сприяння придністровському врегулюванню.

Порядок денний зустрічі раніше проанонсували прем'єр-міністр України Микола Азаров і глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін. Так, Азаров заявив, що Янукович під час свого візиту до Москви 4 березня ц.р. обговорить зі своїм російським колегою вартість газу для України. "Рано чи пізно ми з Росією домовимося про зниження ціни на газ. Обов'язково. У нас немає іншого виходу. В понеділок наш Президент зустрінеться з керівником Росії, будуть продовжені ці переговори... Цього року ми повинні добитися перегляду цього контракту. Я думаю, що у Росії вже немає ніяких сумнівів, що потрібно на це йти, і у нас немає ніяких сумнівів", - сказав Азаров.

Що стосується Льовочкіна, то він повідомив про те, що Янукович обговорить з Путіним напрацювання взаємоприйнятного механізму взаємодії України з Митним союзом Росії, Білорусі і Казахстану. За його словами, під час зустрічі Янукович планує також обговорити комплекс питань російсько-української співпраці, перш за все в енергетичній, торговельно-економічній і науково-технічній сферах.

Попередня зустріч Януковича і Путіна повинна була відбутися 18 грудня 2012 р., і, за словами посла РФ в Україні Михайла Зурабова, перенесення візиту було обумовлене неузгодженістю технічних деталей, пов'язаних з організацією співпраці в технічній сфері. Сторони почали підготовку до візиту Януковича до Москви на початку осені. Його дата багато разів мінялася, статус знизився спочатку з державного до офіційного, а потім і зовсім до робочого.

РБК-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас