Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
01/03/13

Особливості будівництва та реконструкції житлових будинків на Околичній

У середу, 27 лютого, під керівництвом начальника управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації Володимира Лавріна відбулась виїзна нарада з проблемних питань будівництва багатоквартирного житлового будинку та реконструкцією існуючого двоповерхового житлового будинку на вул.Околичній,10 у м. Львові.
Учасники наради розглянули звернення міського голови міста Львова на адресу голови Львівської облдержадміністрації з приводу відсутності реагування Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області щодо зупинення будівництва на вул. Околичній,10.
Зокрема, у згаданому зверненні йдеться про те, що у процесі розроблення проектної документації та при здійсненні будівельних робіт проектант ТзОВ «Левадія-Проект» та забудовник Зубик П.Р. порушили чинне законодавство та будівельні норми, про що Львівська міська рада підготувала звернення до інспекції ДАБК у Львівській області.
Згідно з цим на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради, яке відбулось 14 листопада 2012 року, також було прийнято рішення № 790, яким скасовано наказ департаменту містобудування від 6 вересня 2012 року №141 «Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на проектування та будівництво гр. Зубиком П.Р. багатоквартирного житлового будинку з підземними автостоянками та реконструкцією існуючого двоповерхового житлового будинку на вул. Околичній,10».
Щодо порушених питань було заслухано інформацію начальника інспекції ДАБК у Львівській області, директора департаменту містобудування Львівської міської ради, директора філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області, директора ТзОВ «Левадія-Проект», заступника директора ТзОВ «Грифон-Буд» (підрядника) та представників ініціативної групи мешканців даного мікрорайону.
За результатами обговорення головний архітектор області Володимир Лаврін доручив причетним до вирішення даної ситуації розглянути, в межах своєї компетенції, проблемні питання щодо розміщення об’єкта і виконання будівельних робіт на ньому. Він також дав вказівку у найкоротший термін подати відповідні висновки до обласної державної адміністрації.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics