Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
01/03/13

Навчать запобігати відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом

Упродовж 2013 року на Львівщині працівники правоохоронних, судових органів та суб’єктів державного фінансового моніторингу проходитимуть навчання з підвищення кваліфікації у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму.
Як повідомляють у Навчально-методичному відділі у Західному регіоні Навчально-методичного центру Держфінмоніторингу України, навчання відбуваються на професійному рівні з використанням комп’ютерної та цифрової техніки, за участю висококваліфікованих викладачів, що мають практичний досвід роботи у зазначеній сфері.

Довідка:

На базі Навчально-методичного відділу у Західному регіоні з 2007 року за державним замовленням, з видачею свідоцтв про підвищення кваліфікації, пройшли навчання більше тисячі працівників правоохоронних, судових органів та суб’єктів державного фінансового моніторингу: 119 – УСБУ, 155 – УМВСУ, 64 – ДПСУ, 272 – судові органи, 26 – митниця, 16 – прикордонна служба України, 23 – КРУ, 23 – обласні державні адміністрації, 61 – обласні, районні та міські ради, 110 – обласні та міські управління юстиції, 5 – Антимонопольний комітет, 2 – Рахункова палата, 18 – Фонд державного майна України, 47 – Держкомзем, 7 – Державний комітет з питань регуляторної політики, 4 – Державна комісія цінних паперів та фондового ринку, 7 – Національна комісія регулювання ринків фінансових послуг, 44 – Укрпошта.
Крім того, навчання і підвищення кваліфікації з отриманням свідоцтв державного взірця пройшли більше пів тисячі фахівців суб’єктів первинного фінансового моніторингу, в тому числі кредитні спілки, страхові установи, ломбарди, фінансові компанії.
Також за участю Відділу організовано та проведено 6 міжнародних семінарів з питань боротьби з економічною злочинністю, відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму, у яких взяли участь близько 650 працівників правоохоронних, судових та інших державних органів влади.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics