Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
25/02/13

Тимошенко припинила акцію громадянської непокори

Колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко припинила акцію громадянської непокори.

Про це повідомив на прес-конференції в Харкові захисник Тимошенко, депутат Верховної Ради (фракція "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина") Сергій Власенко після зустрічі з екс-прем'єром у Центральній клінічній лікарні "Укрзалізниці", відповідаючи на запитання журналістів, інформують Українські новини.

"Акцію припинено", - сказав він.

Власенко зазначив, що не був у тюремній палаті Тимошенко, однак, зі слів екс-прем'єра, у ній демонтовано відеокамери, які було встановлено відкрито.
Крім того, забрано постійний пост охорони, що цілодобово перебував у палаті.

"Її повідомили також про те, що, нібито... демонтовано моніторингову кімнату - у ній потреба відпадає", - сказав Власенко.

Він зазначив, що повідомлення про демонтаж моніторів не зміг перевірити ні він, ні Тимошенко.

Власенко повідомив, що Тимошенко справді приймає зараз лікувальні процедури за відсутності співробітників Державної пенітенціарної служби.
"Те, що сталося в п'ятницю, свідчить про те, що увесь час перебування Юлії Тимошенко в ЦКЛ всі ці пристрої стояли там з метою психологічного тиску й психологічних катувань. Їх легко зняли, як тільки в нас з'явилася на це воля Януковича", - зазначив Власенко.

Як повідомляло агентство, Державна пенітенціарна служба задовольнила вимогу Тимошенко про проходження реабілітаційних процедур у спеціально обладнаній кімнаті без присутності співробітниць пенітенціарної служби.

Раніше Державна пенітенціарна служба доручила керівництву Качанівської виправної колонії №54 забрати всі камери відеоспостереження в палаті Тимошенко в ЦКЛ "Укрзалізниці" (Харків).

З його слів, Тимошенко отримує лікування частково.

Власенко не уточнив, яке лікування вона отримує, а яке - ні.

Тимошенко оголосила 8 січня о 15:30 акцію громадянської непокори.

Зокрема, вона заявила, що більше не ввійде у свою тюремну палату, поки звідти не буде забрано відеокамери й варту, що там перебуває постійно.
"Батьківщина" висловлює солідарність із діями Тимошенко й вимагає від влади негайного виконання вимог екс-прем'єра про зняття постійної варти безпосередньо в приміщенні її тюремної палати, припинення цілодобового відеоспостереження за нею, а також про виключення із числа охоронців її камери всіх чоловіків.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics