Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
25/02/13

Кучма вважає керівництво Укрінформу професійно непридатним

Екс-президент Леонід Кучма написав прем'єр-міністру Миколі Азарову відкритий лист через інформацію про нібито його затримання, поширену державним агентством Укрінформ.

"Звернутися до Вас з цим листом змусив мене безпрецедентний випадок. Кілька днів тому в мережі інтеренет розповсюдили наклепницьку дезінформацію, що ганьбить мою честь і гідність. Подібного роду "зливи"- не новина. Свого часу, як ви пам'ятаєте, їх активно використовували проти мене , як проти чинного президента держави", - йдеться в листі.

За його словами, час від часу це повторюється і зараз. Ініціаторами подібних акцій, як правило, зазначає Кучма, виступають нечистоплотні політики, а для тиражування фальшивок використовуються брудні технології інформаційних війн. "Так і тут." Сенсацію "зробили за допомогою сайту, який був зареєстрований у березні минулого року вітчизняним реєстратором, але за межами України. Сайт і зараз не в Україні, а наповнюється контентом саме з території нашої держави", - заявив він.

"Мабуть, не було б сенсу досить докладно розповідати про технології чергової провокації, якби не два моменти. По-перше, спроби деяких зганьбити мою честь, гідність та ділову репутацію - не тільки удар особисто по Леоніду Кучмі. Так, упевнений, у черговий раз намагаються завдати удару по іміджу української держави", - повідомляється в листі.

"По-друге, і це особливо вразило: вперше за всю історію незалежної України до тиражування фальшивки (з посиланням, до речі, на невідомий сайт) вдалося державне агентство Укрінформ. Причому тоді, коли всім стало зрозуміло, що чутки, закинуті в інтернет, є відвертою провокацією", - додав Кучма.

Він вважає, що нинішнє керівництво Укрінформу або є професійно непридатним, або грає за чиїмось брудним сценарієм. "Сподіваюся, шановний Миколо Яновичу, що Ви зможете відповісти на це питання. Тому що про події в нашій країні, діяльність влади у світі дізнаються саме з повідомлень Укрінформу", - заявив Кучма.

Нагадаємо, 20 лютого маловідомий сайт Сrimelist.ru опублікував інформацію про нібито затримання екс-президента Леоніда Кучми в аеропорту Київ. Непідтверджену інформацію передрукували ряд великих українських і російських онлайн-видань, в тому числі ТВі.

21 лютого офіційні органи назвали помилковою інформацію про нібито затримання Кучми, однак джерело державного агентства Укрінформ підтвердило, що екс-президент нібито був затриманий в аеропорту.

Пізніше Кучма пояснив ситуацію з нібито своїм затриманням в аеропорту Київ, повідомив він журналістам вже в Харкові. "А чому повинні були мене затримати? Той, хто таке придумав, - у нього не все в порядку з головою", - заявив він. За його словами, насправді він летів з аеропорту Бориспіль, а виліт його рейсу був затриманий через погані погодні умови, а саме сильний снігопад.

Кореспондент

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас