Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
25/02/13

Янукович підтвердив курс України на євроінтеграцію

Європейська інтеграція України не підлягає ревізії. Про це заявив Президент України Віктор Янукович в ході прес-конференції в рамках саміту Україна-Європейський Союз (ЄС) в Брюсселі.

"Ми багато говорили з Президентами Баррозу і Ромпеєм (президент Європейської ради Херман ван Ромпей і президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу). Я розповідав неодноразово про особливості України і Митного союзу (МС). Безумовно, ми шукали і будемо шукати можливість співпраці з МС. такої моделі поки немає, вона не відпрацьована. Але ми ведемо переговори, і ми будемо робити все, щоб знайти таку модель ", - сказав Янукович.

При цьому він вважає неможливим ревізію європейської інтеграції. "Що стосується інтеграції України в ЄС - це стратегічне питання, він визначений. Це відповідає законам, прийнятим в Україні. Основний з них - закон про основи зовнішньої і внутрішньої політики ... І це не підлягає жодним ревізіям. Це питання визначено", - зазначив глава української держави.

При цьому Баррозу нагадав, що неможливо членство одночасно, як в ЄС, так і Митному союзі. Однак Україна має економічні відносини з РФ, тому повинна знайти формулу такої співпраці. "Від України залежатиме те, як вона буде вибудовувати свої відносини в регіоні та світі. Але я чітко заявляю, що у нас є мета - економічна інтеграція та політична асоціація", - зазначив Баррозу.

За підсумками саміту керівники ЄС та Президент України підтвердили намір підписати угоду про асоціацію і ЗВТ між ЄС та Україною як тільки будуть виконані всі умови і стане очевидним прогрес України на цьому шляху.

Керівники ЄС також сподіваються, що це може відбутися в листопада 2013 р. на саміті країн "Східного партнерства" у Вільнюсі. Україна, зі свого боку, підтвердила налаштованість на виправлення проблем, зафіксованих за підсумками саміту, який відбувся в Києві в 2011 році, і висновках міністрів закордонних справ Ради Європи, оприлюднених у грудні 2012 року. Зокрема, мова йде про застосування "політично вмотивованого правосуддя" і недоліків при встановленні результатів парламентських виборів 2012 року, говориться в спільній заяві.

Попередня оцінка виконання Україною взятих зобов'язань повинна бути проведена в травні 2013 р.

Лідери ЄС та України у спільній заяві також підкреслили важливість поліпшення бізнес-клімату в Україні, щоб угода про вільну торгівлю могла заробити відразу ж після її остаточного підписання сторонами.

Що стосується можливостей України інтеграції з МС, то ще Штефан Фюле, перебуваючи в Києві минулого місяця, заявив, що одночасна інтеграція в кілька міждержавних об'єднань неможлива.Україна очікує на підписання угоди про асоціацію з ЄС, включаючи положення про зону вільної торгівлі, в листопада 2013 р. на саміті Східного партнерства у Вільнюсі. Про таку возможностізаявіл під час свого візиту до Києва 7-8 лютого єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле. Він також зазначив, що Євросоюз не збирається підписувати з Україною угоду про зону вільної торгівлі раніше, ніж буде підписано угоду про асоціацію.

Угода про асоціацію України і ЄС була парафована 30 березня 2012 - підписана була тільки політична частина договору. Для вступу документа в силу необхідно підписання та ратифікація Верховною Радою, Європарламентом і парламентами країн-членів ЄС. Представники ЄС неодноразово відзначали, що підписання угоди про асоціацію опинилося під загрозою через нинішнього становища в Україні.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас