Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
25/02/13

Установчі збори з обрання громадської ради при Львівській ОДА відбудуться 26 лютого

У вівторок, 26 лютого 2013 року, у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді (м. Львів, пл. Петрушевича, 2) відбудуться Установчі збори з обрання громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації. Реєстрація учасників відбуватиметься о 9.00 год. Збори розпочнуться о 9.30 год.
Порядок проведення Установчих зборів:
1. Звіт ініціативної групи з підготовки установчих зборів.
2. Обрання лічильній комісії.
3. Обрання головуючого і секретаря зборів (відкрите голосування мандатами).
4. Порядок денний установчих зборів:
- обрання членів Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації (відкрите голосування мандатами);
- про подання кандидатур на посаду голови Громадської ради;
- про порядок формування комісій Громадської ради.

Інститути громадянського суспільства, які подали документи для участі в Установчих зборах з обрання громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації (натисніть для завантаження.

Інститути громадянського суспільства які подали документи для участі в установчих зборах з обрання громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації
№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові Повна назва Інституту громадянського суспільства (ІГС)
1. Анатахович
Ігор Павлович Представник громадської організації "Асоціація дитячих екологічних осередків "Довкілля"
2. Арбатов
Кирило Вікторович Президент благодійної організації «Федерація Скаутів «Галицька Русь»
3. Астахов
Альберт Вікторович Голова Львівської міської громадської організації «Російське товариство ім. О. Пушкіна»
4. Ацедонський
Зорян Тарасович Голова громадської організації "Молодіжний клуб Дрогобиччини"
5. Баб’як
Олександра Мирославівна голова Львівської міської молодіжної громадської організації «Памолодь»
6. Баран
Микола Михайлович Представник Дрогобицької міської організації роботодавців
7. Бенберя
Оксана Миколаївна Голова громадської організації «Гармонія життя»
8. Бермес
Зеновій Миколайович Президент Асоціації роботодавців торгівлі та громадського харчування Львівської області
9. Біляк
Михайло Васильович Голова громадської організації «Асоціація по створенню Розточанського біосферного заповідника»
10. Блищак
Назарій Богданович Голова громадської організації «Alma mater»
11. Бондар
Ярослав Михайлович Голова ради Місцевого відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в м. Львові
12. Борис
Юрій Росланович Представник громадської організації «Науково-дослідний інститут ґенезу української сім’ї»
13. Бородатий
Андрій Петрович Керівник громадської організації "Повноцінне життя"
14. Борщевський
Віктор Валентинович Представник громадської «Аналітико-консультаційний центр ефективних наукомістких технологій»
15. Брич
Євген-Михайло Михайлович Представник громадської організації «Громадська рада Миколаївщини»
16. Бубел Святослав Аскольдович Представник Львівської обласної громадської організації "Львівська правозахисна група"
17. Бурдейний
Анатолій Михайлович Голова Правління громадського благодійного фонду «Фундація м.. Григорія Нудьги»
18. Бурик
Зоряна Михайлівна Представник профспілкової організації Львівського регіонального інституту державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України
19. Бурик
Мирослав Мирославович Представник асоціації "Спілки власників автостоянок та операторів зон паркування м. Львова"
20. Ваврисевич
Ярослава Степанівна Голова Львівської обласної громадської організації «Товариство українок м.. Ольги Басараб»
21. Василько
Ростислав Степанович Голова Львівської обласної громадської організації «Комітет по спасінню державних надбань Львівщини»
22. Васильців
Григорій Васильович Директор Львівської обласної асоціації малого і середнього підприємництва
23. Вегера
Юрій Георгійович Голова Асоціації захисту прав малого та середнього бізнесу Львівщини
24. Велійка
Іван Богданович Голова Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнська Асоціація Автомобільних Перевізників"
25. Вельгош
Михайло Васильвич Голова Львівської обласної територіальної організації роботодавців
26. Вишневська
Наталя Олександрівна Представник Всеукраїнської громадської організації «Національний екологічний центр України»
27. Вінтонів
Іван Степанович Представник Доброчинного громадського фонду ім. Князя Осмомисла
28. Вовчко
Назар Васильович Представник Львівського обласного благодійного фонду «Темп»
29. Волинець
Андрій Ориславович Представник Львівської міської громадської організації «Центр «Громадська ініціатива»
30. Волошин
Володимир Іванович Директор Львівської міської громадської організації «Інститут міжнародних економічних досліджень»
31. Вуйцик
Ігор Михайлович Голова Львівського обласного осередку «Асоціації спеціалістів у аграрній сфері «Третейська ініціатива»
32. Вус
Сергій Ігорович Представник Всеукраїнської спілки громадських організацій "Молодь! Громада! Влада!"
33. Гавалюк
Іван Михайлович Представник Львівського обласного відділення Міжнародної благодійної установи «Центр національного відродження»
34. Галич
Тарас Борисович Представник Львівської обласної громадської організації «Разом»
35. Гарат
Іван Васильович Президент благодійного фонду «Спадщина Митрополита Шептицького»
36. Гарцула
Володимир Іванович Голова Асоціації «Європейський вибір»
37. Гаюк
Володимир Васильович Представник суспільно-культурного товариства "Гуцульщина"
38. Гемська
Валентина Анатоліївна Голова Дитячої громадської організації «КіндерЛенд»
39. Герман
Нестор Володимирович Голова ради громадської організації "Українська справа"
40. Германюк
Михайло Ярославович Представник громадської організації «Союз християнських матерів»
41. Горох
Григорій Григорович Голова суспільно-культурного товариства «Любачівщина»
42. Грень
Тарас Романович Голова Пустомитівської районної організації роботодавців
43. Грибальський
Ярослав Володимирович Голова правління Львівського обласного відділення Українського фонду «Реабілітація інвалідів»
44. Грицюк
Михайло Петрович Представник Міжнародної громадської організації "Вимпел України"
45. Гудима
Юрій Іванович Представник громадської організації «Об’єднання підприємців Львівщини «Крок»
46. Гуков-Кушнір
Євген Володимирович Представник громадської організації «Культурно-історичний фонд «Міф»
47. Гулима
Володимир Петрович Голова правління громадської організації "Аналітичний центр регіонального співробітництва"
48. Давидов
Юрій Сергійович Керівник Західного регіонального представництва Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства
49. Данилків
Мирослав Іванович Голова Громадського об'єднання "Християнська Україна"
50. Даценко
Євген Кирилович Президент Молодіжної громадської організації «Креатив»
51. Дацько
Роман Михайлович Голова Об’єднання профспілок Львівщини
52. Дерега
Роман Володимирович Керівник Львівської міської спортивної громадської організації "Клуб бойових мистецтв "Доджі"
53. Дериш
Леся Андріївна Голова Львівської обласної організації профспілки працівників текстильної та легкої промисловості
54. Дика
Христина Степанівна Представник громадської організації "Спілка психологів"
55. Долінська
Лілія Валеріївна Голова ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України" у Львівській області
56. Дробенко
Григорій Олексійович Представник громадської організації "Центр муніципального і регіонального розвитку"
57. Дубик
Олег Іванович Представник Асоціації міжнародних автоперевізників України
58. Дубров
Яків Олександрович Представник громадської організації "Вільна Козацька Академія національної безпеки і оборони"
59. Дума
Ігор Михайлович Голова правління – президент Львівської обласної організації роботодавців транспорту
60. Дуриш
Михайло Степанович Голова Львівської обласної громадсько-патріотичної організації «Український Чин»
61. Євкарпіді
Ірина Євгенівна Представник Західно-Українського грецького національно-культурного товариства ім. К. Корніактоса
62. Єфімов
Генадій Васильович Представник громадської організації "Союз учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів Львівської області"
63. Жовтюх
Тарас Ярославович Представник Спілки об’єднань громадських організацій «Всеукраїнський народний конгрес»
64. Жупник
Олеся Миколаївна Керівник благодійного фонду «Діти в потребі»
65. Заблоцька
Надія Володимирівна Голова Трускавецької асоціації інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України»
66. Завадович
Олександр Миронович Голова правління Регіонального Фонду «Знесіння»
67. Закордонець
Наталія Іванівна Представник Львівської обласної громадської організації «Рада з питань здоров’я дитини»
68. Захваткіна
Оксана Іванівна Голова Львівської обласної організації профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України
69. Заяць
Богдан Мстиславович Голова правління благодійної організації «Фонд «Марія з нами»
70. Здравко
Броніслав Йосифович Голова Львівської обласної громадської організації «Народовладдя»
71. Зелений
Богдан Богданович Представник громадської організації «Інформаційно – правовий центр «Наше право»
72. Зінько
Юрій Володимирович Голова Львівського обласного центру сприяння розвитку сільського зеленого туризму Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні
73. Зозуля
Іван Іванович Керівник Відділення гірничо-хімічної сировини Академії гірничих наук України
74. Зошій
Юрій Йосипович Представник Львівського обласного благодійного фонду «Віта»
75. Іванків
Мирон Данилович Голова обласної організації профспілки працівників державних установ України
76. Іванов
Віталій Миколайович Представник громадської організації «Екологія та соціальний захист м. Червонограда»
77. Ілик
Віталій Ярославович Голова Львівської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників-мігрантів в Україні та за межами
78. Ільків
Василь Ярославович Голова організації роботодавців "Об'єднання роботодавців "Добробут"
79. Іськів
Всеволод Петрович Керівник Львівської громадської організації "Козацьке Стрілецьке Братство"
80. Калимон
Володимир Володимирович Представник Львівської обласної громадської організації Регбійний Клуб «Євко»
81. Калинів
Андрій Євгенович Голова правління громадської організації "Комітет з охорони прав батьків та дітей"
82. Калиняк
Богдан Миколайович Представник Регіонального доброчинного Фонду святого Володимира
83. Камінецький
Ярослав Григорович Голова Львівської організації Національної спілки письменників України
84. Камінський
Василь Яремович Голова громадської організації «Товариство шанувальників історії
85. Камінський
Петро-Василь Іванович Благодійного фонду "Архангел Михаїл"
86. Кантарджян
Максим Аркадійович Представник громадської організації "7-Я"
87. Карпінський
Зіновій Євстахович Президент Асоціації промисловців підприємців і роботодавців Стрийщини
88. Кащук
Дмитро Анатолійович Представник молодіжної громадської організації «Молодь за розвиток Львівщини»
89. Кисіль
Богдан Васильович Представник Львівської обласної галузевої організації роботодавців підприємств лісового господарства
90. Кисіль
Володимир Олександрович Голова організації роботодавців Жовківського району
91. Кіриченко
Олександр Юрійович Представник міжнародної громадської організації «Міжнародна академія козацтва»
92. Кітура
Ярослав Іванович Представник Української військової організації імені полковника Коновальця
93. Кіц
Олег Ігорович Голова Львівської обласної організації народно-демократичного об'єднання "Нова Україна"
94. Кіцак
Тарас Миколайович Голова Львівського обласного представництва Всеукраїнської громадської організації "Еліта держави"
95. Климишин
Данило Петрович Голова Львівської обласної організації працівників споживчої кооперації
96. Кміт
Ярослав Михайлович Голова громадської організації «Львівське Ставропігійське Братство»
97. Кобак
Роман Михайлович Представник Всеукраїнської громадської організації «Платформа оздоровлення суспільства»
98. Коваль
Олександра Андріївна Голова громадської організації «Форум видавців»
99. Ковальський
Роман Мар’янович Представник Всеукраїнської громадської організації «Громада рибалок України»
100. Ковальчук
Богдан Євтихійович Директор Західноукраїнського регіонального Інституту громадського суспільства м.. Ярослава Мудрого
101. Когут
Тарас Романович Представник громадської організації "Регіональна науково-промислова асоціація «ГалАвто»
102. Колодко
Мирон Миколайович Голова громадського об'єднання "Екофорум "Львів"
103. Коренєв
Інга Костянтинівна Голова громадської організації «Львівська асоціація сомельє»
104. Корінець
Дарія Дмитрівна Голова Стрийської міської асоціації інвалідів
105. Коропецький
Михайло Мафтейович Представник громадської організації «Комітет підприємців Львівщини»
106. Корчевський
Ігор Михайлович Голова громадської організації "Земляцтво ленінградців у Львові "Пітер-клуб"
107. Костик
Володимир Степанович Голова місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз захисту підприємництва»
108. Костишин
Андрій Богданович Представник Львівської обласної організації профспілки працівників інноваційних і малих підприємств України
109. Костюк
Ганна Іванівна Директор громадської організації "Сокальська Агенція регіонального розвитку"
110. Котис
Олег Михайлович Представник Львівської обласної громадської організації «Українська справ»
111. Кравців
Роман-Іван Йосипович Представник Львівської обласної організації товариства «Знання»
112. Криничанка
Наталія Федорівна Голова громадської організації "Етра - громадське об'єднання Наталки Криничанки"
113. Крицький
Микола Миколайович Голова Радехівської районної організації роботодавців малого та середнього підприємництва
114. Кришталь
Володимир Петрович Голова Бориславської міської громадської організації "Асоціація роботодавців м. Борислава»
115. Кудінов
Юрій Васильович Голова громадської організації "Громадський рух соціальних ініціатив учасників бойових дій, ветеранів військової служби та працівників правоохоронних органів Львівської області"
116. Кулик
Микола Павлович Представник Загальновійськової Спілки України
117. Куликівська
Людмила Іванівна Голова Західно-Українського Болгарського національно-культурного Товариства ім. Сави Шеретова
118. Курбанов
Рустам Расулович Представник Львівської обласної громадської організації «Округ»
119. Куровець
Роман Іванович Представник громадської організації «Правозахисний Центр імені генерала УНР В. Сікевича»
120. Куропась
Ірина Степанівна Представник громадської організації «Громадська рада «Яворівщина»
121. Кутний
Роман Антонович Голова Львівської обласної громадської організації "Народний антикурупційний нагляд"
122. Куцан
Володимир Богданович Представник громадської організації «Центральна школа бойового гопака»
123. Куцин
Петро Григорович Представник Львівської обласної ради Організації Ветеранів України
124. Лардугін
Сергій Володимирович Голова Благодійного фонду "Золота осінь"
125. Лардугіна
Олена Володимирівна Представник громадської організації «Посол Плюс»
126. Левик
Андрій Степанович Представник Львівського обласного осередку громадської організації Всеукраїнська Асоціація виробників дизельного біопалива «Біодизель»
127. Левчишин
Василь Парфенович Представник Спілки громад «Енергоощадні міста»
128. Лепак
Андрій Стефанович Голова громадської організації «Львівське юридичне товариство»
129. Лесюк
Олег Ярославович Представник Місцевого відділення Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України" у Жидачівському районі Львівської області
130. Лесюк
Ростислав Ігорович Голова правління Львівської філії Всеукраїнської громадської організації «Батьківський комітет України»
131. Леськів
Володимир Богданович Голова правління Львівської обласної громадської організації «Асоціація сприяння будівельно – інвестиційній діяльності»
132. Лобащук
Олександр Миколайович Голова Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Товариство українських офіцерів"
133. Локатир
Юрій Васильович Представник Всеукраїнської громадської організації «Хран
134. Лотиш
Марта Ростиславівна Голова правління Львівської обласної громадської організації "Асоціація малих готелів, хостелів і апартаментів"
135. Лужецький
Іван Богданович Представник Львівської обласної галузевої організації роботодавців нафтогазової промисловості «Регіон»
136. Луць
Іван Михайлович Голова Асоціації лікарів-католиків
137. Майкович
Степан Григорович Голова Львівської обласної організації Всеукраїнського товариства "Лемківщина"
138. Максимович
Любов Володимирівна Голова Західноукраїнського центру «Жіночі перспективи»
139. Малик
Остап Григорович Керівник Товариства наукових викладів ім. П.Могили
140. Мальсагов
Володимир Борисович Генеральний директор громадської організації Асоціації "Безпека підприємництва та особистості"
141. Мамчур
Звенислава Ігорівна Представник благодійної організації «Еколого-географічний фонд»
142. Манько
Олексій Васильович Представник Львівської обласної організації Всеукраїнського педагогічного товариства імені Григорія Ващенка
143. Матковський
Роман Ілліч Голова Львівської обласної громадської організації "Інтелектуальний-фаховий форум"
144. Мелех
Ігор Богданович Голова Правління громадської організації «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області»
145. Мелешко
Оксана Богданівна Представник громадської організації «Об’єднання батьків Миколаївщини»
146. Мельник
Микола Омелянович Представник громадської організації «Фундація ім. Григорія Яхимовича»
147. Миронів
Олесь Володимирович Представник Львівського обласного товариства українських студентів католиків «Обнова"
148. Молодий
Олександр Васильович Представник громадської організації «ІКАР-Україна»
149. Музика
Павло Михайлович Президент Львівської Аграрної палати
150. Муравський
Володимир Михайлович Голова Правління громадської організації «Кайзервальд»
151. Муха
Андрій Ігорович Представник Львівської обласної галузевої організації роботодавців страхування та фінансових послуг
152. Назар
Наталія Омелянівна Представник Львівської обласної громадської організації товариства "Рух за життя"
153. Наконечний
Юрій Богданович Представник Львівського обласного спортивного товариства студентів «Гарт» спортивної студентської спілки України
154. Новокшонов
Іван Валерійович Представник Львівської міської громадської організації «Карлсон Фонд»
155. Ожиївський
Ігор Васильович Голова правління Львівської обласної громадської організації «Об’єднання «Небайдужі громадяни»
156. Околович
Микола Євгенович Голова громадської організації «Культурно-просвітницьке об’єднання ім. М.В. Лисенка»
157. Олексюк
Олександр Олександрович Керівник громадської організації "Нагодуй голодного"
158. Олійник
Андрій Миронович Представник Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України
159. Островський
Юрій Михайлович Представник Львівської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони»
160. Павлечко
Василь Осипович Голова Львівської громадської організації Всеукраїнської громадської організації "Українське реєстрове козацтво"
161. Павлишин
Зоряна Ярославівна Керівник інформагенства холдингу "Медіа Стар"
162. Павлічко
Тарас Миронович Представник Львівської обласної громадської організації "Громадянський союз селян"
163. Панова
Тетяна Віталіївна Голова громадської організації «Самозахист»
164. Папірник
Ганна Степанівна Голова Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Жіночий вибір»
165. Паславський
Ігор Романович Представник Львівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Громадянська позиція»
166. Паславський
Петро Іванович Голова громадської організації «Наше Рудно»
167. Пастушенко
Ольга Борисівна Голова Львівського відділу «Союзу Українок»
168. Петрів
Василь Антонович Голова Львівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни»
169. Петрова
Маріанна Анатоліївна Представник Львівської міської громадської організації «Майбутні батьки України»
170. Пилипенко
Олег Владиславович Представник громадської організації «Суспільно Правозахисний Актив Справедливість»
171. Писарчук
Наталія Анатоліївна Керівник Перемишлянської районної організації роботодавців
172. Пиців
Юрій Маркіянович Представник громадської організації «Молодь за здорове життя»
173. Піцикевич
Роман Антонович Представник громадської організації «Молодь Львівщини»
174. Побережний
Євген Степанович Представник громадської організації «Естер»
175. Подгурський
Вячеслав Іванович Голова громадської організації "Відродимо місто"

176. Полянчич
Тетяна Михайлівна Представник громадської організації «Рух батьків за здорове виховання дітей та збереження сімейних цінностей «Покоління»
177. Поплавська
Наталія Дмитрівна Представник Львівської міської молодіжної громадської організації «Незгасима зоря Холмщини»
178. Проців
Роман Григорович Голова Золочівської районної громадської організації «Батьки України»
179. Пукало
Роман Михайлович Голова Львівської обласної організації роботодавців галузі охорони здоров’я
180. Ревок
Ольга
Ігорівна Голова Обласної громадської організації «Англомовний клуб «Фрідом»
181. Ревок
Роман Степанович Голова Молодіжної громадської організації "Цунамі"
182. Ременюк
Микола Володимирович Президент Стрийської громадської організації "Територія життя"
183. Рибкін
Роман Анатолійович Представник Всеукраїнської спілки громадських організацій «Україна – територія життя»
184. Ривак
Іван Миколайович Голова Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців
185. Рись
Олександр Петрович Голова правління громадської організації «Батьківський фронт»
186. Родак
Степан Михайлович Представник відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області
187. Романюк
Юрій Стефанович Голова Львівської міської громадської організації «Молодіжний громадський рух «Територія Правди»
188. Росоловський
Петро Іванович Голова Представництва Всеукраїнської спілки громадських організацій "Конференції громадських організацій інвалідів України" у Львівській обл.
189. Савка
Степан Ілліч Голова Львівської обласної громадської організації "Громадський рух Львівщини"
190. Савченко
Олександр Володимирович Голова правління Львівської Міської Громадської Організації «Фонд захисту сім’ї»
191. Садловський
Юрій Іванович Голова громадської організації «Центр балтистики»
192. Садовська
Ганна Євгенівна Представник Львівської обласної громадської організації «Спільнота»
193. Салига
Андрій Олексійович Представник Львівської обласної громадської організації «Центр ініціатив Львівщини»
194. Саляк Зиновій Михайлович Голова громадської організації «Львівський народний ринок»
195. Самчук
Андрій Валентинович Представник Міжнародного благодійного фонду "Місія відродження нації"
196. Седіло
Григорій Михайлович Голова громадської організації товариства «Сільський господар»
197. Секелик
Ігор Дмитрович Голова Асоціації роботодавців приладобудівних підприємств Львівщини
198. Семенів
Володимир Остапович Голова Львівського лікарського товариства
199. Семенів
Роман Йосипович Представник Всеукраїнської спілки громадських організацій "Асоціація захисту суспільної моралі"
200. Семенюк
Анатолій Іванович Голова Правління Львівської обласної громадської організації "Солідарність"
201. Середа
Володимир Миколайович Голова Львівського регіонального суспільно-культурного товариства «Надсяння»
202. Сивик
Степан Миколайович Представник громадської організації «Галицьке ставропігійське козацтво м.. гетьмана Петра Сагайдачного»
203. Сікорський
Петро Іванович Президент Львівського крайового товариства «Рідна школа»
204. Скіп
Андрій Володимирович Голова Львівської обласної молодіжної громадської організації «Європейська домівка»
205. Сливка
Володимир Миколайович Представник громадської організації Львівське обласне міжнаціональне об'єднання "Ліга культур"
206. Соколов
Євген Володимирович Голова Львівської обласної ради Всеукраїнської спілки радянських офіцерів
207. Срібний
Василь Михайлович Голова Львівської обласної галузевої організації роботодавців машинобудівної і приладобудівної промисловості
208. Станішевський
Зеновій Мстиславович Представник Львівського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний націоналістичний конгрес»
209. Станчак
Іван Данилович Представник Всеукраїнського громадського об’єднання «Український транспортний союз»
210. Стахів
Остап Васильович Голова Проводу громадської організації «Ідея Нації»
211. Судін
Борис Іванович Голова Львівської обласної організації інвалідів війни і Збройних сил Союзу організації інвалідів України
212. Тарасенко
Леонід Аврамович Голова Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»
213. Тарнавський
Михайло Іванович Голова Львівської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу
214. Тітик
Ігор Степанович Представник Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнське об’єднання суб’єктів авторських і суміжних прав «Оберіг»
215. Томашевський
Назар Михайлович Голова правління Львівської обласної молодіжної організації «Студентське братство»
216. Трохимчук
Степан Васильович Представник Львівського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів
217. Туркоцьо
Назарій Ігорович Представник Львівської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Українська Народна Молодь»
218. Турчин
Олег Петрович голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України.
219. Устименко
Валентин Віталійович Представник Всеукраїнської громадського об’єднання «Спілки ветеранів автомобільного транспорту України»
220. Фецяк
Олег Богданович Голова Об’єднання громадян «Громадянська Європейська Співпраця»
221. Фітьо
Андріян Мирославович Голова Львівської міської громадської організації «Спілка консультантів «Експерт-група»
222. Фіцуляк
Мирослав Романович Голова Львівського обласного осередку всеукраїнської громадської організації "Товариство Відродження Нації»
223. Ходзінська
Ірина Іванівна Голова громадської організації «Передмістя Львова»
224. Хома
Юрій Юрієвич Представник Спілки об’єднань громадян «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Рух протидії наркоманії та наркокорупції»
225. Хом'якова
Іванна Валеріївна Голова Молодіжної громадської організації "Молодіжний центр "Авангард"
226. Хом'якова
Оксана Миколаївна Голова громадської організації "Збережемо майбутнє"
227. Цвітун Микола Миколайович Представник Львівського обласного округу Всеукраїнської громадської організації «Соборне Гетьманське
228. Чабан
Орест Йосифович Представник Львівської регіональної Науково-технічної спілки енергетиків та електротехніків України
229. Чайковський
Богдан Адамович Представник Львівського медичного фонду «Гіпократ»
230. Чемерис
Михайло Іванович Голова Львівської обласної галузевої організації роботодавців текстильної і легкої промисловості
231. Чупахін
Іван Робертович Представник громадської територіальної організації «Ініціатор»
232. Швецова
Тетяна Яківна Голова Львівської обласної громадської організації "Асоціація культури і освіти "Русский Дом"
233. Шевчук
Володимир Васильович Голова Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Братство бджолярів України"
234. Шіт
Тарас Романович Голова Львівського обласного відділення "Асоціації діячів естрадного мистецтва України"
235. Шклярський
Іван Дмитрович Представник Львівської обласної громадської організації «Козацька Січ»
236. Щадило
Ярослав Стефанович Представник громадської організації «Всеукраїнська наукова творча спільнота «Січневі ГІСи»
237. Юрчук
Віталій Анатолійович Представник громадської організації "Центр дослідження проблем регіонального і міжнародного
238. Якимович
Богдан Зіновійович Голова Львівського обласного відділення Товариства зв'язків з українцями за межами України
239. Якубовська
Марія Степанівна Голова Львівської міської громадської організації "Клуб Еней"
240. Яремків
Ольга Михайлівна Голова громадської правозахисної організації "Народна Солідарність"
241. Ярош
Наталія Богданівна Голова Всеукраїнської горомадської організації "Асоціації - Моя родина"
242. Яцейко
Марія Григорівна Голова Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics