Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
22/02/13

Опозиція продовжує блокування парламенту. Фото

Опозиційні фракції продовжують блокувати парламент, однак очікуваного штурму Ради, схоже не буде, оскільки 22 лютого у залі зовсім мало регіоналів.

Про це повідомляє кореспондент "Української правди".

Президію і трибуну Ради традиційно займають ударівці у червоних светрах з закликом голосувати особисто.У свою чергу член Партії регіонів Володимир Олійник у кулуарах парламенту запевнив, що регіонали готові до роботи.

"Ми хочемо працювати. Ми прийшли в зал усі, за винятком, може, кількох депутатів. Якщо опозиція розблокує – ми будемо працювати", - сказав нардеп.Він додав, що регіонали погоджуються на вилучення карток відсутніх депутатів.

"Ми дивимось, кого немає, картки вилучаємо, а як піде голосування – я не знаю", - сказав Олійник.У свою чергу член "Батьківщини" Олег Медуниця заявив, що регіонали продовжують хитрувати і "шукати шпарину, щоб проголосувати" за колег.

"Вони сьогодні з великими потугами зібрали депутатів, а тримати їх довго не можуть, тому, звісно, шукають можливості голосувати. Але сьогодні м’яч на полі Партії регіонів. Вони можуть з легкістю розблокувати парламент, погодившись на персональне голосування", - сказав Медуниця.Як відомо, близько 23 години 21 лютого до сесійної зали завітали три депутата від Партії регіонів. Після цього депутати від опозиції, які блокують президію у сесійному залі Верховної Ради, заявили, що готуються до нічного штурму.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас