Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
20/02/13

Львівводоканал поліпшує фінансовий стан - Пакіж

У понеділок 18 лютого в.о.директора Львівводоканалу Степан Пакіж зустрівся з керівниками структурних підрозділів. На зустрічі головний бухгалтер відзвітував про фінансово-економічні показники роботи підприємства у 2012 році, які засвідчили суттєве покращення фінансового стану, інформує прес-служба ЛМР.
«Порівнянно з минулим роком збитки підприємства скоротилися на 42 млн.грн. Ми розрахувалися з усіх поточних зобов’язаннь перед ВАТ «Львівобленерго» та погасили борги за 2010-2011 роки – понад 7 млн.грн. Окрім того, нам вдалося залучити субвенції з держбюджету і закрити борг по ПДВ у розмірі 28 млн. грн., який наростав з 2006 р.
Завдяки заходам з дотримання жорсткої фінансової дисципліни нам вдалося зменшити кредиторську заборгованість за товари, роботи і послуги. Вперше на складі підприємства з'явилися матеріальні запаси, тобто наші робітники мають чим виконувати ремонти. Ми вирішили питання забезпечення спецодягом та засобами захисту. Якщо у 2010 році у водоканалі закуповували одну пару чобіт на 30 робітників, то у 2012 році придбано 1800 пар гумових та кирзових чобіт, 900 костюмів, усі робітники забезпечені спецодягом на 100%», - коментує в.о. директора Степан Пакіж.
Завдяки покращенню технології виробництва відбувається економія виробничих витрат. На підприємстві запроваджений технологічний облік питної води по всій технологічній ланці її транспортування від підйому до межі м.Львова. Налагоджений комерційний облік споживання води у селах депресійної лійки. Посилились заходи контролю за використанням ресурсів, що дало змогу зекономити 100,7 т палива у 2012р. Наприкінці року на техніці підприємства розпочали встановлювати GPS, що дозволить контролювати витрату палива.
Нещодавно запроваджена легальна і прозора схема реєстрації нових абонентів. Отримуючи техумови та інші документи, які даватимуть право підключитися до діючих мереж, споживачі зобов’язані оплатити усі рахунки у касу. Відтак, на підприємстві сподіваються врешті позбутися ганебної практики зловживань та несанкціонованих врізок.
«Реформи, що впроваджуються на водоканалі, викликають невдоволення тих працівників, які звикли працювати «по-старому», використовувати ресурси підприємства на власні потреби. Ці люди збурюють колектив, закликають до страйку. Але такі заклики не вирішать головних проблем підприємства, які накопичувалися роками. Відтак, я пропоную колективу разом цілеспрямовано налагоджувати нормальну роботу підприємства. Натомість зекономлені кошти ми зможемо використати на заробітну платню. Я вже дав вказівку економічним службам до 1 березня 2013 року підготувати план поетапного підняття заробітної плати з врахуванням напрацьованого досвіду у 2012 році», - зазначив Степан Пакіж.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас