Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
20/02/13

Між Львівською областю та Малопольським воєводством підписано протокол на 2013-2014 роки про міжрегіональне співробітництво

20 лютого голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк зустрівся з Маршалком Малопольського воєводства (Республіка Польща) Мареком Совою, інформує прес-служба ЛОДА.
На початку зустрічі керівник області зазначив, що історія співпраці Львівщини із Воєводствами Польщі – це уже усталена традиція. Особливо ця співпраця стала більш динамічною після успішного проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу.
«Під час проведення «Євро-2012» у нас не було жодних порушень правопорядку, і це унікально. Ми побачили, що проїзд може бути цивілізованим, контроль ефективним і це сприяє нашому туристичному обміну», – сказав М. Костюк.
Голова Львівської ОДА висловив надію, що обидві території і надалі співпрацюватимуть не лише у туристичному та рекреаційному напрямку, але й у промислових проектах, особливо з розвитку сільських територій.
«Ми хочемо запросити малого сільськогосподарського виробника Польщі для співпраці. З цією метою ми плануємо провести в області спеціалізовану виставку – ярмарок для малих сільськогосподарських підприємств, де буде запропоновано 150-200 проектів представникам аграрного бізнесу, в тому числі і польського, які б хотіли зайти до нас зі своїми новітніми технологіями. Якщо такий проект буде успішним, влада Львівщини готова максимально сприяти з юридичної точки зору», – відзначив М. Костюк.
Голова облдержадміністрації розповів, що на території області є 150 тис га земель, які не обробляються тому, що немає новітніх технологій для малого фермерського господарства: «Звичайно, великі аграрні холдинги у нас успішно функціонують, однак якщо не буде малого бізнесу на селі, то воно в скорому часі вимиратиме», – наголосив М. Костюк.
Марек Сова підтримав ініціативу Михайла Костюка щодо напрацювання спільних проектів у сільському господарстві. Також він поділився досвідом розвитку малих фермерських господарств у Польщі. Зокрема він розповів, що останнім часом у Польщі активно розвивається агротуристика : «Ми стараємося розвивати потенціал фермерських господарств, підсилюючи це виробництвом так званого регіонального продукту. Туристи, які приїжджають у регіон, не тільки хочуть пізнати всі культурні надбання, але й ознайомитися з традиційною їжею, притаманною саме для певного регіону Польщі».

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics