Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
20/02/13

Всесвіт приречений на катастрофічну загибель

"Частинка Бога", чи бозон Хіггса, про відкриття якого під бурхливі овації офіційно оголосив Європейський центр ядерних досліджень (CERN), насправді "прирекла" Всесвіт на катастрофічну загибель. Фактично він лусне, як мильна бульбашка. Щоправда, станеться це не раніше ніж через десятки мільярдів років і зі швидкістю світла, повідомляє РИА "Новости".

Такий сценарій подав цього тижня американський фізик-теоретик Джозеф Ліккен з Лабораторії імені Енріко Фермі поблизу Чикаго, яка конкурує з CERN. Його версія спростовує найпоширенішу на сьогодні теорію про нескінченне розширення Всесвіту.

Ґрунтуючись на ній, астрофізики ще кілька років тому "остаточно визначили", що Всесвіт, врешті-решт, перетвориться на холодну мертву пустку. Згідно з версією Ліккена, вся справа в масі бозона Хіггса - величині, яка до відкриття була точно не відома, проте остання серія обчислень підвела значення до показника в 126 гігаелектронвольт. Тобто, "частинка Бога" в 126 разів "важча" за протон (складова частина ядра атома).

При такому значенні і з урахуванням того, що так зване поле Хіггса пронизує весь Всесвіт, отримує підтвердження гіпотеза про те, що він по суті нестабільний. А значить, може бути просто "знищений", наприклад, унаслідок ймовірності космічного масштабу.

За словами Ліккена, якби значення маси бозона Хіггса відрізнялося тільки на кілька відсотків, Всесвіт не був би приречений.

"Десь виникне маленький міхур, назвемо його "альтернативним всесвітом", і роздується зі швидкістю світла, знищивши нас", - таке майбутнє описав американський фізик.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас