Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
20/02/13

Перемовини у Верховній Раді заходять у глухий кут

Перемовини про розблокування Верховної Ради знову зайшли в глухий кут. Такий висновок можна зробити з записів народних депутатів у Facebook, повідомляє Українська правда. "На вчорашній вечір було погоджено 99% питань... Вночі Єфремова, мабуть, хтось добре проінструктував. Різка зміна позиції ПР. На сьогодні узгоджених позицій 0%", - пише Володимир Куренной з УДАРу.

Як пише "ударівець" Павло Розенко, "переговори тривають, остаточних домовленостей ще немає. Як і остаточного варіанту законопроекту щодо забезпечення процедури персонального голосування". "Вчора нами було чітко напрацьовано алгоритм контролю за цим процесом: починаючи із письмової реєстрації народних депутатів, закінчуючи самим голосуванням і відповідальності за порушення принципів особистого голосування. "Регіонали" намагаються виторгувати собі хоч щось", - зазначає депутат.

"Друге питання - терміни введення нової системи електронного голосування. Немає різниці чи це буде Рада-5, 6, 8 чи 10. Але вона повинна бути розроблена і введена в експлуатацію. Дискусія навколо термінів. "Регіонали" намагаються хоч щось собі виторгувати. Ми - стоїмо, блокаду не знімаємо. Стоїмо до того часу, поки не побачимо остаточного варіанту законопроекту. Ну а далі - будемо приймати рішення", - пише Розенко. Наразі переговори тривають. Нещодавно лідери опозиції зайшли в сесійну залу, сказали щось колегам і знову пішли.

Депутати від опозиції зібралися біля трибуни парламенту через можливість силового розблокування Верховної Ради. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від фракції "Батьківщина" Олександр Бригинець, пише Тиждень.ua.

"Оскільки є небезпека силового розблокування парламенту Партією регіонів, яка скупчилася в залі, всі опозиційні сили знову зібралися біля трибуни", – написав він.

"Домовленість п’яти фракцій скасована. ПР на нараді лідерів відмовилася від частини попередніх домовленостей, які стосуються голосування рукою. Ну що ж, тримаємо облогу 30 днів і вимагаємо у президента перевиборів", – заявив опозиціонер.

Як повідомлялося, з'явилася інформація, що переговори про розблокування Ради на межі зриву через відмову регіоналів приймати пропозиції опозиції.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас