Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
20/02/13

Президенти Польщі і Словаччини вмовлятимуть Януковича прислухатися до думки ЄС

Президент Віктор Янукович вирушає у середу до Польщі. У мальовничому курортному містечку Вісла, що на півдні країни, він зустрінеться з двома президентами: польським – Броніславом Коморовським, та словацьким – Іваном Гашпаровічем. Голови сусідніх з Україною держав розмовлятимуть із Януковичем про європейську інтеграцію України, а передусім про підготовку до саміту Україна-ЄС, інформує радіо Свобода.

Броніслав Коморовський висловлює жаль, що домовленості, яких Україні вдалося досягнути у переговорному процесі про асоціацію з ЄС, залишаються на папері. Щоб впровадити їх у життя, наголошує польський президент, залишилося небагато – підписати важливий для української держави договір.

Розмірковуючи над цими питаннями, Коморовський в розмові з Польським Радіо говорив про кроки, які мусить зробити Київ, щоб Євросоюз повірив у щирість європейських прагнень України:

«Ми будемо розмовляти, переконуючи українського гостя, щоб він виконав низку жестів, які підтверджували б його прагнення наблизити Україну до західного світу й збільшували шанс на підписання договору про асоціацію України з ЄС на саміті, що відбудеться в листоподі цього року у Вільнюсі», – сказав Коморовський.

Коморовський пояснює, що саме повинен зробити Янукович, щоб Євросоюз погодився на підписання умови про асоціацію. «Я переконуватиму, так як переконував рік тому, коли отримав певні обіцянки, щоб Янукович зробив жест, який може вплинути на багатьох людей західного світу. Я маю на увазі вирішення складних проблем, принаймні часткове вирішення проблем політичних конкурентів, які сьогодні перебувають в ув’язенні. Йдеться, наприклад, про пана Луценка, екс-міністра внутрішніх справ», – говорить Коморовський.

За словами польського президента, ще два роки тому мало хто вірив в успішне завершення переговорів ЄС з Україною щодо умов асоціації. Тому, вважає він, з Януковичем варто говорити зокрема і для того, щоб підтримати проєвропейські сили в Україні.


Нові сумніви ЄС щодо щирості Януковича

На думку ж Павла Залевського, депутата Європейського парламенту, голови Польсько-українського форуму, Європейський Союз,зокрема, і Польща, мають новий привід для занепокоєння у справі євроінтеграції України.

За словами Залевського, польські політики неабияк здивовані гострою критикою європейських енергетичних структур, що останнім часом лунає з вуст Януковича:

«Я запитую – яка політична причина критики Енергетичного співтовариства? Може причина в тому, що Президент Янукович вирішив вийти з енергетичного співтовариства? Вихід з Енергетичного співтовариства підважує договір про вільну торгівлю, а якщо нема договору про вільну торгівлю, то нема угоди про асоціацію з ЄС. Це безпосередні наслідки», – говорить Залевський.

Голова польсько-українського форуму каже, що під час візиту Януковича до Польщі він хотів би почути думку українського президента про те, чи Україна залишатиметься членом Енергетичного співтовариства.

Залевський застерігає, що європейська та українська громадськи думки повинні усвідомлювати наскільки серйозними можуть бути наслідки критичних виступів Януковича щодо спільної європейської енергетичної політики.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics