Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
19/02/13

Львівська обласна рада вимагає заборонити політичну рекламу Митного союзу в Україні

Львівська обласна рада вимагає заборонити політичну рекламу Митного союзу в Україні як таку, що носить антидержавний характер. 19 лютого на черговому засіданні сесії Львівської обласної ради депутати з цього приводу прийняли звернення до Генерального прокурора України та Голови Служби безпеки України. „За” таке рішення проголосували 75 депутатів Львівської обласної ради, інформує прес-служба ЛОР.

У своєму зверненні депутати Львівської обласної ради, зокрема, зазначають:
„Останнім часом українців і жителів Львівської області зокрема наполегливо намагаються переконати, що "вибір роблять саме вони". Вулиці міста Львова та населених пунктів Львівської області переповнили біл-борди компанії "Прайм" з рекламою щодо інтеграції України в Митний союз. У цій рекламі популяризується наднаціональне утворення – Митний союз”.

Депутати вважають, що реклама такого змісту створює реальну загрозу державному суверенітету України, спрямована на загострення міжрегіонального протистояння, не відповідає конституційним принципам участі в міжнародних економічних спільнотах.
„На відміну від державної політики забезпечення інтеграції України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі, задекларованої в Законі України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" та гарантованої Конституцією України, євразійська інтеграція нав’язується нам іззовні, інспірована спецслужбами іноземних держав та реалізовується агентами впливу всередині країни, що, по суті, має антидержавний характер.
Варто зазначити, що вищезгадана реклама порушує норми Закону України "Про рекламу", адже не відповідає загальним вимогам до реклами, своїм змістом не дотримується конституційних принципів участі країни в міжнародних економічних спільнотах, більше того, імітує зображення державних символів інших країн”, - зазначається у зверненні.
Львівська обласна рада вимагає: перевірити законність надання уповноваженими органами дозволів на встановлення реклами та її відповідність до Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 2067 від 29.12.2003 із змінами та доповненнями; прийняти рішення про зупинення розповсюдження вищезгаданої реклами; заборонити політичну рекламу щодо Митного союзу в Україні як таку, що носить антидержавний характер, суперечить Конституції України та національному законодавству України.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics