Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
14/02/13

Конфлікти і бійки на суді у справі про вбивство Щербаня

На судовому засіданні у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня панував безлад. На самому початку слухання Оксана Царевич оголосила перерву і віддалилася в дорадчу кімнату. Там вона обмірковувала лист Юлії Тимошенко, в якому екс-прем'єр зазначила, що відмовляється відповідати на запитання суду, пише видання Комсомольська Правда в Україні.

На думку Царевич, послання екс-прем'єр написала в неприйнятному тоні, за що була оштрафована на 17 тисяч гривень. Як тільки прозвучав вердикт судді, депутати від БЮТ, які склали групу підтримки Юлії Володимирівни, перейшли на особистості і пригадали судді попереднє рішення. "Ганьба! Це ж ти ж відправила у в'язницю Луценко і за це ще не відповіла!" - вигукнули із залу.

Захист відмовлявся вставати на вимогу суду, називався прізвищами колег з Партії регіонів. В кінцевому підсумку одного з найактивніших депутатів Сергія Соболєва попросили пройти на вихід, а Сергія Власенка оштрафували на 17 тисяч гривень.

Щоб забезпечити порядок у залі, на допомогу довелося кликати охорону. "Давлять! Що ви робите? Ламають ноги!" - кричали жінки Людмила Денисова та Олександра Кужель у відповідь на дії загону "Грифон".

Також повідомляється, що депутат Сергій Пашинський заявив, що не збирається покидати зал, поки про це не попросять письмово. Вимога була виконана після 18.00, коли суддя вирішила проводити допит свідка Ігоря Мар’їнкова.

Засідання у справі про вбивство Щербаня продовжиться сьогодні.

Кореспондент

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас