Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
13/02/13

Компартія готує референдум про вступ до Митного союзу

Комуністична партія починає кампанію з підготовки до проведення всеукраїнського референдуму про вступ до Митного союзу з Росією, Білоруссю й Казахстаном.
"Збір підписів ми почнемо вже в березні 2013 року", - сказав депутат від Компартії Олександр Голуб газеті "Комерсант-Україна", інформує Українська правда.

На всенародне обговорення КПУ планує винести лише одне питання: чи підтримують громадяни України вступ країни до Митного союзу.

"Що стосується іншого питання – про Євросоюз, то тут рішення за президентом. Якщо він вважатиме за необхідне поставити громадянам питання про інтеграцію з ЄС – нехай так і буде", - заявив виданню перший секретар ЦК КПУ народний депутат Петро Симоненко.

"Для нас головне, щоб громадяни визначили вектор руху України й висловилися про перспективи членства в МС", - наголосив він.

За словами Симоненка, комуністи закінчать роботу з підготовки до проведення референдуму в липні.

"Потім ми будемо чекати рішення президента щодо дати референдуму", - додав лідер комуністів.

Референдум має відбутися в останню неділю 50-денного терміну, який починається в момент підписання головою держави відповідного указу.
Представники опозиційних фракцій парламенту збираються перешкоджати ініціативі Компартії.

"Опозиція проведе інформаційну роз'яснювальну кампанію для населення, у ході якої розповість про ризики вступу до Митного союзу", - сказав заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

"Більше того, сам закон про референдум був ухвалений із порушенням Конституції, і опозиція буде будь-якими способами домагатися його скасування", - заявив він.

Як відомо, новий закон "Про всеукраїнський референдум" значно спрощує процедуру імплементації ухвалених у ході опитування рішень і виключає участь парламенту в цьому питанні.

Включення до списку питання про європейські устремління України зробить проведення альтернативного референдуму неможливим, бо згідно з п. 11 ст. 31 закону "Про всеукраїнський референдум" ЦВК не зареєструє ініціативні групи, які виносять на референдум питання, які за змістом чи за суттю тотожні питанням, які вже винесені на референдум іншою групою.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics