Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
05/02/13

Facebook буде стежити за користувачами мобільних пристроїв

Найбільша у світі соцмережа Facebook розробляє додаток для смартфонів, що дозволяє відстежувати місце розташування користувачів соцмережі.

Як повідомляє Bloomberg, реліз додатка очікується в середині березня. Додаток нібито розробляється з метою допомогти людям знайти один одного, а також друзів з контакт-листа, що перебувають поблизу.

Варто зазначити, що програма буде працювати навіть у фоновому режимі.

Facebook взялася допрацьовувати і нарощувати функціонал, щоб витягти прибуток з потенційного 1 млрд користувачів мобільних пристроїв, які заходять на сайт соцмережі через смартфони і планшети.

Експерти вважають, що програма для стеження за користувачами могла б у цьому випадку допомогти Facebook продавати рекламу, таргетинг якої здійснюється виходячи з критеріїв місцерозташування користувачів у даний момент або на основі аналізу щоденних маршрутів.

З іншого боку, реліз подібного додатка може обурити захисників персональних даних, які будуть стурбовані питаннями використання компанією особистої інформації про приватне життя користувачів.

Зазначимо, що Facebook вже відстежує координати GPS, коли користувачі оновлюють статус або публікують фото зі смартфонів. Функціонал нового додатка дозволить компанії піти далі, постійно відстежувати у фоновому режимі пересування користувачів навіть у той момент, коли додаток не активно.

Незважаючи на те що Facebook, згідно з регламентом розробників ПЗ для iOS, потрібно питати у користувачів дозволу на відстеження програмою місцеположення, можливо, що такий дозвіл вже отримано. Справа в тому, що в користувальницькій угоді міститься пункт про те, що компанія може використовувати інформацію про геоположення для інформування про людей або події, що відбуваються неподалік, або пропонувати товари та послуги, в яких користувачі можуть бути зацікавлені, перебуваючи в певній локації.

Нагадаємо, вчора Корреспондент.biz писав, що паролі більше 16 тисяч користувачів соціальної мережі Facebook виявилися викрадені троянською програмою.

Кореспондент

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics