Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
05/02/13

Рак вбиває чимраз більше українців

За темпами поширення раку Україна посідає друге місце в Європі. Про це в інтерв'ю УНІАН повідомила у Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями - голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва. За її словами, проблема онкологічних захворювань є надзвичайно актуальною для нашої країни.

«З року в рік в Україні захворюваність на рак збільшується. Якщо в 1990 році в Україні перебувало на обліку у зв'язку з діагностованим раком 670 тис. людей, то сьогодні їх кількість вже перевищує 1 млн. (у 2011 р. на обліку перебувало 1 млн. 15 тис. осіб). За останні 5 років рівень захворюваності на рак в Україні збільшився з 333 до 349 на 100 тис. населення», - сказала Т.Бахтєєва.
Посилаючись на прогнози експертів, народний депутат зазначила, що рівень захворюваності на злоякісні новоутворення в Україні до 2020 року може збільшитися до 370 на 100 тисяч населення.

«На сьогодні в Україні щодня діагностується 442 нових випадку раку, або 18 – щогодини. Щодня вмирають від раку 239 чоловік, або 10 – щогодини. Рак як причина смерті посідає 2 місце в структурі смертності населення нашої країни після серцево-судинних захворювань», - сказала Т.Бахтєєва.

Вона також акцентувала, що щорічно в нашій країні реєструється близько 1 тис. нових випадків онкозахворювань у дітей. «Сьогодні на обліку в онкологічних медичних установах перебуває близько 5 тис. дітей віком до 18 років, і багато з них потребують складних операцій, у тому числі і таких, які поки що, на жаль, не роблять в Україні. При цьому кожна четверта дитина в нашій країні вмирає від злоякісних пухлин протягом першого року після встановлення діагнозу», - повідомила Т.Бахтєєва.

УНІАН

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics