Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
29/01/13

Стадіон "Арена Львів" до Євро-2012 простоює вже півроку. Відео

Збудована за 2,5 мільярди гривень євроарена вже кілька місяців не бачила великого футболу.

Річний бюджет Львівського євростадіону – майже 11 мільйонів гривень. Ці гроші йдуть на зарплати 60-м працівникам, комунальні послуги, охорону та обслуговування поля. Фінансує стадіон держава. Щоправда, торік завдяки футболу, конференціям і концертам «Арена Львів» обійшлася бюджету лише у 5 мільйонів гривень.

Історія будівництва стадіону "Арена Львів" в 3D-панорамах

«Ми проводили багато конференцій, футбольні матчі — не єдиний шлях утримання цього стадіону. Однак всі розуміють, що без постійної гри футбольного клубу повністю його утримувати буде дуже важко», – каже директор із експлуатації стадіону “Арена Львів” Олексій Жуковін.

Востаннє футбольні емоції на «Арені Львів» вирували майже півроку тому. А загалом за 2012 тут зіграли з десяток матчів. Львівські «Карпати» ще в листопаді 2011 підписали угоду про проведення ігор на стадіоні. Однак після чотирьох поспіль програних поєдинків команда пішла на «фартовий» для себе старенький стадіон «Україна». Повернення на євроарену у львівському клубі не відкидають, однак фінансувати два стадіони не зможуть.

«Існують цілком об'єктивні обставини, які не дозволяють «Карпатам» переїхати на «Арену Львів». В першу чергу — це зобовязання перед містом щодо утримання стадіону «Україна». І друге, це бюджет клубу, який укладений з тим урахуванням, що «Карпати» гратимуть на стадіоні «Україна», – говорить речник ФК “Карпати” Данило Нікуленко.

Аби “Карпати” і стадіон досягли взаєморозуміння, у ситуацію втрутилася влада. Витрачати десятки мільйонів гривень на утримання об'єкта, будівництво якого обійшлося у два з половиною мільярди, держава не в змозі. Та як компенсувати фінансові збитки футбольного клубу, чиновники теж поки не вирішили.

«Основні вимоги однозначно фінансові, і як це вирішити ми мусимо шукати, бо на сьогоднішній день я не бачу іншого варіанту крім того, щоб клуб міг повернутися на «Арену Львів», – каже начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації Володимир Лаврін.

Нині тривають переговори і впродовж тижня обіцяють знайти компромісний варіант. Тоді стане зрозуміло, чи знайдуть вихід із ситуації, яку не передбачили чотири роки тому, коли стадіон у Львові почали будувати.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас