Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
25/01/13

На сайті Львівської обласної ради не оприлюднено частину розпоряджень голови

На сайті Львівської обласної ради досі не оприлюднено деякі розпорядження голови ради, хоч того вимагає закон про доступ до публічної інформації

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила юрист ІПЦ «Наше право» Тетяна Дембіцька.

Також вона зазначила, що існує ще більша проблема з оприлюдненням актів Львівської обласної ради в офіційному друкованому виданні, адже хоча облрада в кінці 2012 року заснувала свою газету «Львівщина», однак офіційні акти там не оприлюднюються.

Керуючий справами Львівської обласної ради Євген Захаревич пояснив, що не оприлюднені розпорядження голови – це були, як правило, або розпорядження внутрішньовідомчого характеру, або такі, до яких застосовується захист персональних даних.

За словами Захаревича, в розпорядженнях голови ЛОР про надання матеріальної допомоги є персональні дані фізичних осіб-заявників, які зверталися по допомогу. Тому в обласній раді, порадившись із правниками, вирішили оприлюднювати ці розпорядження, закриваючи домашню адресу, а залишаючи лише прізвище, ім’я, по батькові особи і суму виділених коштів.

«Технічно багато часу пішло на це, адже є десяток тисяч заявників, – сказав він. – Протягом другої половини 2012 року велася ця робота, і більшість розпоряджень з’явилася на сайті».

Також керуючий справами Львівської обласної ради повідомив, що інші розпорядження, які мають внутрішньовідомчий характер, будуть розміщені на сайті у формі таблиці, де буде вказано назву розпорядження і його порядковий номер.

«Протягом двох-трьох днів така інформація з’явиться на сайті обласної ради», – запевнив Захаревич.

Щодо офіційної газети Львівської облради, то, за словами Захаревича, в кінці 2012 року були складнощі з її фінансуванням, хоча вийшло шість номерів. У бюджеті області на 2013 рік кошти на неї ще не виділені, однак це питання має бути врегульоване на черговій сесії ЛОР.

«Після першого кварталу будемо шукати можливість, щоб газета мала вкладку, де будуть розміщуватися офіційні акти обласної ради», – додав він.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics