Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
25/01/13

Європейський вибiр України підтвердить референдум

Полiтичний вибiр України на користь європейської iнтеграцiї є безальтернативним, i його пiдтримує бiльшiсть населення, переконаний екс-мiнiстр економiчного розвитку, народний депутат Петро Порошенко. "Я абсолютно не боюся референдуму. Це просто "фiшка", яку деякi полiтичнi сили або полiтики розкручують для пiдняття власного iмiджу. Я цiлком переконаний, що якщо вiдбуватиметься референдум, то теза ЄС буде переважною", - сказав вiн журналiстам у кулуарах заходiв, органiзованих Фондом Вiктора Пiнчука в рамках Всесвiтнього економiчного форуму в Давосi.

П.Порошенко наголосив, що питання iнтеграцiї України в Євросоюз - це питання цiннiсного, демократичного та стабiльного розвитку, яке може гарантувати адаптацiя нашого законодавства до законодавства ЄС.

На його думку, в Українi сьогоднi є консенсус елiт i переважна пiдтримка населення iнтеграцiї з ЄС. Водночас полiтик зазначив, що вiдбувається пiдмiна понять, коли спiвпрацю економiчну пiдмiняють спiвпрацею полiтичною.

"Економiчна - з усiма, полiтична - Євросоюз. Альтернативи цьому не iснує", - ще раз заявив свою позицiю екс-мiнiстр, який пiсля "помаранчевої" революцiї у 2005 роцi очолював Раду нацiональної безпеки та оборони.

Вiн зазначив, що з погляду економiки Україна має ефективно взаємодiяти з будь-яким потенцiйним партнером. При цьому стратегiчними напрямами є всеосяжна зона вiльної торгiвлi з Євросоюзом i максимально розширена, без вилучень i обмежень, зона вiльної торгiвлi з Росiєю та країнами СНД. Екс-мiнiстр додав, що окремо має формуватися механiзм економiчних вiдносин мiж Україною та Митним союзом Росiї, Казахстану й Бiлорусi як абсолютно самостiйних суб'єктiв мiжнародного права.

"Похiд в один з боків означає катастрофiчнi наслiдки для України", - наголосив П.Порошенко.

Інтерфакс-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics