Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
24/01/13

Костюк створив управління для "своїх людей"

Кількість структурних підрозділів з початку року у Львівській облдержадміністрації зменшилась з 22 до 18. Про це у ОДА повідомили у відповіді на запит "Львівського прес-клубу".

Водночас утворено шість нових підрозділів, сім -- перейменовано, а десять -- ліквідовано. Зміни не зачепили шести підрозділів.

За словами Олександра Ганущина, екс-працівника ОДА, за сім з половиною років роботи в управлінні державної служби, таких структурних змін у львівській ОДА він пам'ятає п'ять -- кожен голова своїм розпорядженням вносив зміни у структурні підрозділи, але жодного разу їх не ліквідовували.

На думку пана Ганущина, найбільше звільнення або пониження в статусі зачеплять заступників та керівників середньої ланки, які очолювали головні управління. Наслідки цих змін громада міста зможе побачити не раніше, як за два місяці.

Водночас Олександр Ганущин відзначає дублювання функцій. Скажімо, управління ресурсного забезпечення обласної адміністрації не передбачене ніякими рекомендаційними переліками Кабміну. "Це бажання голови ЛОДА бачити такий структурний підрозділ, аби працевлаштувати свою людину. Адже функції з технічного забезпечення покладаються на апарат ОДА -- нема сенсу створювати окреме управління”, -- додав Олександр Ганущин.

Як нагадав екс-чиновник, у ОДА ліквідовано головне управління економіки та промислової політики; управління вугільної промисловості та паливно-енергетичного комплексу; головне управління з питань Євро-2012, містобудування та будівництва; головне управління освіти і науки; головне управління агропромислового розвитку; управління з питань сім'ї та молоді; управління культури; управління охорони культурної спадщини; управління розвитку інфраструктури; головне управлянні житлово-комунального господарства.

Експрес

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас