Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
22/01/13

Партія X проведе довибори в облраду без дотримання закону?

Несанкціоновані бюлетені, призначенні для проведення позачергових виборів до Львівської облради, уже привезли до Львова. Їх зберігають у гардеробній залі Личаківської районної адміністрації без належної міліцейської охорони. Про це сьогодні, 22 січня, під час круглого столу у Прес-клубі повідомив секретар Львівської обласної територіальної виборчої комісії Сергій Котенко.

Голова Львівської обласної ТВК Микола Щур раніше повідомив, що бюлетені самовільно надрукували Львівська міська та Бродівські і Кам’янка-Бузька районні ТВК. Сбьггодні ж голова Бродівської районної ТВК Віктор Лаврін зробив публічну заяву, що його комісія жодних рішень про друк бюлетенів не приймала. Щур зазначив, що помилився, це була Сколівська ТВК.

Голова обласної ТВК додав, що дії комісій є порушенням кримінально-процесуального кодексу. ТВК готує з цього приводу звернення в прокуратуру. За самодіяльність членам районних і міської комісій загрожує штраф від 200 до 400 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або 4 роки позбавлення волі.

Щур сказав, що спостерігає цікаву тенденцію: три комісії 16 січня, в 1 день приймають звернення до ЦВК щодо бездіяльності і обласної ТВК і вирішують друкувати бюлетені в одному мітці в одній фірмі. Голова комісії зауважив, що до ЦВК постійно звертаються представники однієї партії, яку він не назвав. Але в рекомендаціях партія вказувала фірму, яка погодиться друкувати бюлетені в борг.

Микола Щур повідомив, що вчора, 21 січня ЦВК розглянула скарги на бездіяльність обласної комісії і визнала, що та діяла в межах закону і нічого не порушила. Додамо, що бюлетені для довиборів у Львівську облраду повинна друкувати лише обласна виборча комісія і вони повинні обов’язково охоронятися міліцією як документи суворої звітності. Таку інформацію про круглий стіл у Прес-клубі подала агенція Гал-інфо.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас