Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
22/01/13

Фотовиставка з Києва у гарнізонному храмі Львова

22 січня у Львові, в рамках відзначення Дня Соборності України, в Храмі святих Апостолів Петра і Павла відбулося відкриття фотовиставки, створеної працівниками Національного військово-історичного музею України. Добірка має назву «На варті незалежності держави» і містить близько сотні унікальних світлин і документів, які відображають історію створення та діяльності Збройних Сил України. Шлях, який пройдено Україною у формуванні національного війська, та перспективи їхнього розвитку.

– Символічним є те, що ми відкриваємо цю виставку саме у Львові, саме у День Соборності України, – відзначив начальник Національного військово-історичного музею України полковник Віктор Карпов. – Хотілося б поділитися з львів’янами та гостями вашого міста, які відвідують цей храм, матеріальними свідченнями світового визнання української державності та соборності. Споконвічного прагнення нашого народу до єдності усіх земель. А також того, що Збройні Сили України готові до виконання своїх обов’язків – захисту суверенітету та цілісності нашої країни.

Зі слів офіцера, зібрання Національного військово-історичного музею України містять велику кількість унікальних експонатів, що стосуються історії війська та історії державності. Тому, розробляючи концепцію цієї виставки, працівники музею включили до неї матеріали та документи, що мають виняткове значення для долі українського народу. Це, зокрема, Акт проголошення незалежності України, перші накази та директиви військового відомства незалежної держави.

Полковник Віктор Карпов зазначив, що виставка у Львові працюватиме упродовж двох місяців. Слова особливої вдячності він адресував настоятелеві храму святих апостолів Петра і Павла, керівнику Центру Військового Капеланства Курії Львівської архиєпархії УГКЦ отцю Степану Сусу.

Довідка:

Центральний музей Збройних сил України відкрито для відвідувачів у червні 1998 року. Музей розташований у Києві в будівлі Будинку офіцерів. 15 січня 2010 року відповідно до Указу Президента України закладу надано статус національного та перемейновано у Національний військово-історичний музей України. Незмінним начальником НВІМУ з моменту його створення є полковник Віктор Карпов. Експозиція містить унікальні музейні предмети - від кіммерійсько-скіфсько-сарматського періоду до теперішнього часу. До складу Національного військово-історичного музею України входять шість філій, які розташовані у Волинській. Івано-Франківській, Кіровоградській, Чернігівській областях та у Криму. Національний військово-історичний музей України є засновником «Військово-історичного альманаху».

Про це пише підполковник Володимир Скоростецький з регіонального медіа-центру МО України (м. Львів.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics