Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/01/13

«Карпатам» – 50: погашення марок, конвертів та листівок. Фоторепортаж

18 січня в приміщенні Головної пошти Львова відбулося спеціальне погашення поштової кореспонденції – марок, конвертів, листівок, присвячених 50-літтю заснування команди «Карпати».

Ініціатором святкового дійства, яке зібрало багатьох представників ЗМІ, став один з керівників товариства львівських філателістів Іван Паньонко, який представив журналістам ветеранів «Карпат» Ігоря Кульчицького, Степана Юрчишина, віце-президента ФК «Карпати» Віктора Вацка та автора книжок та різноманітної друкованої продукції про львівські «Карпати» Юрія Назаркевича.

Іван Паньонко зокрема зазначив, що сьогодні починається рік святкування з нагоди 50-ліття футбольної команди «Карпати». І пошта підготувала спеціальне франкатурне погашення, яке сьогодні триватиме впродовж дня.

Віце-президент ФК «Карпати» Віктор Вацко від імені клубу подякував Укрпошті за перший подарунок, зроблений до 50-ліття з часу заснування команди «Карпати». Зокрема пан Віктор сказав: «Склалося історично, що Укрпошта відзначає таким чином різні знакові події в житті нашої країни. Приємно, що життя ФК «Карпати» теж має велике значення в діяльності Укрпошти. Сподіваюсь, що з кожним роком ФК «Карпати» буде примножувати свої успіхи».

Спілкуючись з філателістами та журналістами легенда львівського футболу Ігор Кульчицький відзначив, що з «Карпатами» він фактично з дня заснування команди. «Вісім студентів Львівського інституту фізкультури на чолі з викладачем кафедри футболу вишу Василем Соломонком створили основу команди «Сільмаш». І саме в приміщенні тепер вже Львівського університету фізкультури 24-го січня буде проведено одне зі святкових у цьому році дійств – вшанування ветеранів команди «Карпати». За 50 років команда досягли великих успіхів, а найбільшого з них у 1969 році, коли виграла Кубок СРСР і стала єдиною в історії змагань, що здобула почесний трофей, виступаючи не у вищій лізі. І тоді «Карпати» вперше пробили вікно в Європу, здобувши право грати у Кубку кубків. Основу команди складали місцеві вихованці, і було лише два, як нині кажуть, легіонери – Валерій Сиров та Геннадій Лихачов, які приїхали у Львів з Саратова та Ленінграда відповідно. Тоді на стадіоні «Дружба» (нині – «Україна») збиралось по 40–50 тисяч глядачів, бо наша команда показувала видовищний футбол, демонструючи карпатівський дух», – розповів капітан «кришталевого» складу «зелено-білих левів»

А легендарний голеадор «Карпат», рекордсмен союзної першої ліги Степан Юрчишин, привітавши усіх зі святом великої команди, сказав: «50 років – це велика дата. Наше прекрасне місто заслуговує мати команду європейського рівня. Хочу також побажати усім здоров’я, щастя і сподіваюсь, що нинішні «Карпати» примножать славні традиції клубу».
Інформаційний центр ФК «Карпати»

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас