Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/01/13

Силова акція перед судом над Тимошенко

Трьох жінок-депутатів Верховної Ради від "Батьківщини" - Олександру Кужель, Тетяну Слюз та Людмилу Денісову - силою викинули з палати харківської Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці", де вони перебували разом з екс-прем'єром Юлією Тимошенко. Про це на сторінці Кужель в Facebook написала її прес-секретар, назвавши виконавців "голеними головорізами".

Зі слів прес-секретаря, "головорізи" діяли дуже грубо і ображали жінок. "... Увірвалася юрба голених головорізів. Їм було пред'явлено посвідчення депутатів, але, незважаючи на це, із застосуванням насильства, обсипаючи їх образами, бандити схопили жінок і грубо, з погрозами виволокли їх з палати. При цьому з кожною розправлявся по шість осіб. Вся розмова з Кужель супроводжувалася фоном з безперервного потоку образ, якими бритоголові обсипали жінок", - написала вона, уточнивши, що сама Кужель повідомила їй про це по телефону о 6:35.

Прес-секретар попросила всіх журналістів, які перебувають в Харкові, приїжджати в лікарню з камерами і фотоапаратами. Про дзвінок від Кужель також на Facebook написав депутат від "Батьківщини" Микола Княжицький.

Зі свого бокук, їх колега по фракції Арсен Аваков написав, що жінок викидали правоохоронці, щоправда не уточнив, якої саме структури.
З його слів, при цьому у Слюз стався серцевий напад.

Як повідомляли Ukranews, два дні тому Кужель, Слюз і Денісова прибули в лікарню до Тимошенко і оголосили, що приєднуються до її акції громадянської непокори. Вони мали намір залишитися біля неї доти, доки влада не виконає вимоги екс-прем'єра.

Тимошенко оголосила свою акцію 8 січня. Вона вимагає прибрати з її палати відеокамери і чоловіків-охоронців. З того часу вона не входить у палату, повідомляють "Українські новини".

Станом на 7 годину депутаткам вдалося повернутися на 9 поверх, де перебуває Тимошенко, але до неї їх більше не пускають, повідомляє УНІАН. 18 січня має відбутися суд у справі Тимошенко. Не виключено, що її силою доставлять у суд.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас