Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
10/01/13

Свято Пампуха відвідало понад 100 тис. львів’ян та гостей міста

Традиційно під час Різдва 7-9 січня у Львові відбулося VI Міське Свято Пампуха. Цьогоріч Свято відвідала рекордна кількість львів’ян і туристів з області, України та світу, а це понад 100 тисяч гостей.

«Свято Пампуха відбувається у Львові шостий рік поспіль і вже встигло про себе заявити. Ми намагаємось робити це Свято цікавим, смачним, щоб показати, яким веселим та колоритним є Різдво у Львові. За період Свята Пампуха на головній сцені виступив 31 вертеп. Відбулися різноманітні пампухові забави, користувалися неабиякою популярністю «Львівська Різдвяна Пошта» та «Пампухова хата». На головну 4-метрову Різдвяну Зірку Львова, яку створили спеціально до Свята Пампуха, прийшло подивитися понад 100 тисяч львів’ян та гостей міста. Це дійсно рекордне Різдвяне Свято!», – розповів Андрій Сидор, директор VI Міського Свята Пампуха.


Цього року Свято Пампуха у своїх масштабах зросло більш, ніж удвічі. Про це свідчать такі цифри та факти:

- Протягом трьох днів площу Ринок відвідало понад 100 тис. львів'ян та гостей Свята.
- Спеціально до Свята Пампуха майстри-звіздарі створили рекордну у Львові Різдвяну Зірку. Чотириметровою красунею можна було милуватися протягом усіх різдвяних святкувань.
- У «Пампуховій хаті» з’їли понад 50 тис. пампушків. Українські, німецькі, американські, з пудрою, солодкі і не дуже, з маком або з шоколадом – найрізноманітніші види цих пампушків можна було скуштувати в одному місці.
- «Львівська різдвяна пошта» відправила 4,5 тис. різдвяних листівок у різні куточки світу: Бразилію, Мексику, Італію, Іспанію, Німеччину, Чехію, Росію, Польщу та інші країни нашої планети. До їх створення долучилися відоме Art Atelier Voytovych, львівський художник Мар'ян Пиріжок та шаржист з Коломиї Ігор Бежук.
- Свято безкоштовно пригостило усіх охочих понад 6 тис. пампушків.
- До фіналу «Конкурсу господинь» потрапили 4 господині із фірмовими рецептами пампушка. Перемогла 16-річна Ольга, яка здобула звання «Найкраща господиня 2013 року» та головний приз – хлібопічку.
- Перемогу за найшвидше поїдання пампушків здобув львів’янин Олег. Він зміг пройти до фіналу, де за 3 хв. упорався із трьома пампушками. Новий «Пампухоїд-2013 року» отримав приз – величезний кошик з копченостями від ТМ «Родинна ковбаска».
- На головній сцені Свята Пампуха виступив 31 вертеп, всі вони взяли участь у «Конкурсі на найкращий вертеп». Перше місце здобув вертеп «Три перлини для Ісуса» від УДЮМКу Сихівського району та Марійської дружини ЦРПБ.
- У «Конкурсі ангелів та чортів» обрали «наймилішого ангела» – 4-річну Софійку від вертепу Фонду Святого Володимира та «найгіршого» чорта – 20-річного Юрія з «Антикризового вертепу» від Студентського братства ЛНУ ім. Івана Франка та Студентського братства Львівщини.
- А також на Святі роздали понад 1000 порцій святкової куті.

Нагадаємо, що незабаром у місті Лева пройде ще одна мегаподія – VI Національне Свято Шоколаду. Захід відбудеться 14-17 лютого у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17).

Віртуальний тур. Львівський палац мистецтв

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас