Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
10/01/13

У Львові маршрутка за день перевозить лише кілька сотень людей, – дані перевізників

Відповідно до даних обліку пасажиропотоку, які надали підприємства-перевізники, один великий автобус у Львові, до прикладу, №3А, перевозить в середньому за день лише 514 пасажирів.

Такі дані 10 січня на засідання комісії з перевірки виконання умов договору автомобільними перевізниками Львова оприлюднив начальник управління транспорту і зв’язку ЛМР Микола Жук, інформує ЗІК.

Він повідомив, що п’ять підприємств-перевізників Львова подали в управління транспорту середньостатистичні дані пасажиропотоку за січень минулого року. З його слів, ці показники – занижені.

Подаємо ці показники. Зокрема, у першій колонці вказано номер маршруту, у другій – пасажиромісткість транспортного засобу, у третій – середню кількість перевезених одним таким транспортним засобом пасажирів за день у січні, у четвертій – середню кількість пасажирів одного транспортного засобу в час з 6.00 до 8.00.«Без коментарів… Якщо великий автобус за день перевозить 500 пасажирів, про що ми говоримо?... Те, що вони нам подали – нонсенс. Це значить, що вони занижують свої надходження і говорять про вищий тариф», – підкреслив Микола Жук.

Микола Жук також зазначив, що без єдиної електронної системи, єдиного квитка, облікувати точну кількість пасажирів не можна.

Щодо підняття тарифу на проїзд, він зазначив: «Асоціація перевізників спільно з перевізниками ініціюють питання тарифу. Ми готові це обговорювати, але хай покажуть, що насправді реально працює. Якщо нам будуть подані обґрунтовані витрати, їх підтвердять економісти, і точні дані про пасажиропотік, і ми насправді побачимо, що ті підприємства є збитковими, – ми нікуди не дінемось. Виходу в нас не буде. Але наразі я таких документів не маю».


Довідка

Перевізники переконують, що сьогоднішній тариф на проїзд у міських маршрутках є збитковим. Отож, звернулися до Львівської міської ради, щоб змінити «збитковий» тариф щонайменше до 2 грн 50 коп.

Перевізники переконують, ніби вже 10 місяців працюють собі в збиток і наїздили мільйонні борги: «За 10 місяців 2012 року по міських перевезеннях наше підприємство має чистий збиток, який становить 1 млн 650 тисяч. Усі перевізники сьогодні мають борги», – стверджує заступник директора «Фіакр-Львів» Дмитро Кащук.

«Ми вже мали дві робочі зустрічі з представниками міської ради, зокрема, із заступником голови Львова Олегом Синюткою. Під час зустрічі ми збіглися в думці, що тарифи треба переглядати», – сказав голова Львівського обласного осередку ВГО «ВААП» Іван Велійка.

Він додав, що на сьогодні підприємства готують певні розрахунки підтвердження окремих складових видатків для управління економіки ЛМР, і 20 грудня має відбутися остання робоча зустріч, на якій буде прийнято конкретні рішення стосовно подальшого перегляду тарифів.

«Ми сподіваємося, що підняття тарифів відбудеться вже в лютому 2013 року», – сказав він.

«За розрахунками, тариф має бути три гривні. Але якщо не говорити про розвиток, а хоча би про функціонування, потрібно погодити тариф принаймні 2,50 грн», – сказав директор ТОВ «Міра і К» Микола Шкурган.

«Відколи був затверджений тариф 2 грн, витрати суттєво зросли. Якщо порівнювати 2009 з 2012 роком, то ціни на паливо виросли на 62, 2%, на автошини – на 19%, ціни на ремонт і запчастини збільшилися на 23%. А це, власне, і є ті складові, які формують вартість проїзду», – сказав Микола Шкурган.

Натомість, на запитання «на скільки виросли прибутки підприємств, після того, як із зміною транспортної схеми та відміною трансферних квитків чимала кількість львів’ян за проїзд містом змушені платити не 2 гривні, а 4», представники перевізників не відповіли.

Щоденний Львів

Коментарі  
іванович[13.01.10 18:22]
а хто просив 28 відправити до метро,верніть на сихів і тоді порахуйте
іванович[13.01.10 18:21]
а хто просив 28 відправити до метро,верніть на сихів і тоді порахуйте
З повагою[13.01.10 17:27]
Тут два нюанси. 1. Безумовно, 514 пасажирів за день на 3А маршруті - це просто курам на сміх, їх у один кінець буває до сотні і більше. З 28-м - усе можливо. 2. Маса людей заходить до маршрутного автобуса зі словами "Посвідчення" і водії навіть не перевіряють нічого - собі дорожче (нема часу прискіпливо перевіряти кожного хитруна).
Електронний квиток матиме кілька плюсів; 1. Зменшиться число самозваних пільговиків (які, визнаємо, часом катаються з ціллю зекономити 1-2 гривні в крупному магазині); 2. Маршрутники стануть менше чекати пасажирів на вузлових зупинках, простоюючи по кілька хвилин, не зважаючи на відчайдушні сигнали задніх (Садовому пропоную підійти на зупинку навпроти готелю "Львів" у час пік; це апогей нервовості).
Але буде і суттєвий мінус: сьогодні водії власним коштом усувають поломки і "спілкуються" з ДАІшниками. Я просто не уявляю, яким чином закриватимуться ці втрати після введення електронного квитка. Відтак, може наступити колапс, гірший за той, що був у січні минулого року.

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас