Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
08/01/13

Міліціонери понад 6 годин шукали підслуховуючі пристрої у квартирі журналіста «Експресу»

Слідчі дії у квартирі журналіста-розслідувача Тараса Зозулінського, які розпочалися учора о 17.20 завершились близько півночі. Слідчо-оперативна група разом із спеціалістами НДЕКЦ шукали у квартирі журналіста “Експресу” пристрої для прослуховування. Керував процесом особисто слідчий Галицького РВ міліції В.Медвідь. Те, як проводився огляд приміщення і як шукали “жучків” у квартирі журналіста “Експресу” швидше скидалося на формальні дії, які потрібно зробити аби відзвітувати перед керівництвом.

Спеціалістів НДЕКЦ не забезпечили жодним необхідним обладнанням для швидкого виявлення радіоелектронних пристроїв, огляд проводився за допомогою ліхтарика, викруток та ножа. І здійснювався виключно руками.

На це звернув увагу присутній при слідчих діях адвокат адвокатської контори “Мицик і партнери” Петро Кравчук: “Після такого огляду квартири міліцією, я не можу стверджувати, що у приміщенні не має пристроїв для негласного зняття інформації, – каже П.Кравчук. – Я на власні очі бачив увесь процес. Огляд міліцією проводився візуально, без спеціалізованого обладнання. Тому говорити, що у квартирі журналіста не має пристроїв для негласного зняття інформації не можемо”.

Сам Тарас Зозулінський не розуміє, чому слідчі дії так розтяглися у часі.

«Складалося враження, що слідчі навмисне зволікають, щоб розсіяти увагу присутніх. Адже завдання, яке перед ними стояло, за допомогою спецтехніки можна виявити за лічені хвилини. А все, що відбувалося, було більше схоже на виставу. Не виключаю, що пристрої не шукали, а вилучали, бо встежити за усіма учасниками оперативної групи було неможливо».

Під час слідчих дій між слідчим Медведем та журналістом відбувся дуже цікавий діалог (записаний на диктофон). Слідчий попросив журналіста вийти з квартири на сходову клітку. І почав погрожувати колективу… усієї газети “Експрес”.

“Значить дивись, – каже слідчий Галицького РВ міліції В.Медвідь. – Нам треба пристрій. І ви повинні його завтра вранці привезти мені у райвідділ. Я вам Тарасе, пояснюю це так, по дружньому. Ви там самі переконайте редакторів.

Якщо ви добровільно не привезете мені вранці пристрій – буде наступне. Міліції буде брати постанову слідчого судді уже не на вилучення пристрою чи огляд редакції. Ми візьмемо санкцію на обшук. А тоді перевернемо з ніг на голову усю редакцію газети “Експрес”. Розумієте Тарас? Це ж буде паралізовано роботу усіх журналістів, ми там усе перекинемо! Вам це треба? Ні? Тоді привозьте пристрій мені до райвідділу”, – по дружньому вмовляв слідчий Галицького РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області В. Медвідь.

Що цікаво, що ще вчора у розмові з керівником відділу розслідувань газети «Експрес» Світланою Мартинець слідчий Медвідь узгодив, що представник редакції передасть знайдений у квартирі журналіста пристрій для негласного зняття інформації після отримання слідчим відповідної санкції суду щодо вилучення цього важливого речового доказу. Слідчий пообіцяв, що отримає відповідну постанову слідчого судді у вівторок або середу. Утім, судячи з поведінки слідчого у понеділок увечері, хтось поставив перед ним завдання здійснити вилучення речового доказу якнайшвидше і без жодних документів.

У ці хвилини журналісти газети «Експрес» зібралися на спеціальну нараду, щоб ухвалити своє рішення щодо дій у ситуації, що склалася. Вони обіцяють оприлюднити відповідну спеціальну заяву найближчим часом.

Як відомо, у приватній квартирі журналіста відділу розслідувань газети“Експрес” Тараса Зозулінського виявлено пристрій для негласного зняття інформації. Він був зашитий у домашній одяг, і знайдений абсолютно випадково.

Тарас Зозулінський - один із провідних журналістів газети, переконаний, що негласне проникнення у його квартиру та встановлення пристрою для негласного зняття інформації прямо пов’язане із його професійною діяльністю, зокрема, підготовкою до друку відділом розслідування газети “Експрес” ряду резонансних розслідувань.Також Тарас Зозулінський є автором декількох розслідувань, опублікованих в газеті "Експрес" у грудні, зокрема, щодо причетності родини прем'єр-міністра України Миколи Азарова до заволодіння активами на кримському узбережжі, оборудок навколо дачі Президента у Магарачі, зловживань міліцейського підприємства коштами громадян України.

Експрес

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics