Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
13/11/06

У центрі Львова загинуло троє будівельників

Трагедія сталася під час реконструкції історичної пам’ятки «Цитадель». Ще трьох працівників із травмами різного ступеня тяжкості доправили в лікарню.

Нещасний випадок стався через обвал риштовань, на які впав елемент залізної конструкції даху. Тіла загиблих діставати було складно: щомиті могло привалити і самих рятувальників.

Трагедія сталася вчора, 12 листопада, о пів на десяту ранку. Будівельники реконструювали споруду «Східної вежі», яку облаштовують під готель. Залізна балка з даху обірвалася з невідомих причин і зруйнувала риштовання. Тієї миті на них перебувало 6 будівельників віком від 20-ти до 35 років. Троє з них, впавши із 40-метрової висоти на фундамент фонтану, загинули.

Іван Новосілець, сторож будови: «Через годину прибігає один працівник і каже: там сталася біда, треба скору викликати. Я побіг сюди до сусідів скору визвати. І ще побіг глянути, де завезти і подивитися туди. Бачу: дах впав наниз, і люди прикинуті. Дивлюся: один майже посинів. Другий під низом четвертого, люди помогли відкинути».

Замовником будівництва є товариство з обмеженою відповідальністю «Галицька цитадель». Виконувала роботи «Перша приватна будівельна компанія». Чи мала місце злочинна недбалість, яка призвела до трагедії, з’ясовують правоохоронці. Попередніх версій поки не розголошують.

Андрій Палюх, прокурор Львова: «Роботи ускладнюється тим, що є ряд конструкцій, які не закріплені і можуть в любий час впасти. По даному факту прокуратурою міста порушена карна справа за статтею 272 частина 2. Проводиться розслідування: буде з’ясовуватися, хто винен, ступінь вини».

Тим часом МНСники висловили припущення, що будівництво вели із численними порушеннями.

Григорій Присяжнюк, керівник Управління цивільного захисту ГУ МНСУ у Львівській області: «Роботи проводилися у вихідний день і без дотримання техніки безпеки. І роботи проводилися, як нами було вияснено, без всякого керівництва».

За фактом оголосили надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Львівська влада пообіцяла надати матеріальну допомогу родичам загиблих і травмованих.

НТН

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас