Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
07/02/05

Чорновіл ганьбить Сихів

Учора сихівчани мали змогу поспілкуватися з керівниками району та представниками міської влади “наживо”.

У кінотеатрі “Кіно” відбувся громадський схід мешканців мікрорайону, де достойники розповіли про те, що відбудеться після того, як нова влада запрацює на повну потужність. На зібрання прийшло близько 800 осіб.

Перед сихівчанами виступили голова Сихівської районної адміністрації Євген Мочульський, депутат міської ради Іван Рудницький, народний депутат Ярослав Кендзьор і заступник міського голови Львова Василь Лозинський. Вони поділилися зі сихівчанами думками та планами стосовно подальшого життя й розбудови Сихова та запевнили, що з приходом команди Ющенка до влади гірше не буде. “Нова влада робитиме все для того, аби завтрашній день був бодай на крихту кращим, аніж сьогоднішній”, – запевнив Ярослав Кендзьор, а Василь Лозинський наголосив, що кошти, які виділятимуть на розвиток інфраструктури мікрорайону, обов’язково будуть, однак необхідно подбати про те, аби вони не зникали невідомо куди.

Проте самі сихівчани прийшли на схід зовсім з іншою метою, ніж отримати інформацію про плани влади. Основним лейтмотивом зборів було відкликання народного депутата України Тараса Чорновола, якого самі ж сихівчани й обрали у парламент. Саме ця тема була причиною бурхливої реакції залу, переповненого людьми старшого покоління.

Те, що нещодавній голова виборчого штабу кандидата в президенти Віктора Януковича представляє громаду Сихова, стало образою для мешканців, і тепер зміщення Тараса Чорновола з депутатства стало питанням принципу. Вже зібрано близько 30 тисяч підписів під зверненням про складання ним своїх депутатських повноважень. Однак самі можновладці визнають, що зусилля мешканців навряд чи увінчаються успіхом.

“Реально нині в нас немає чіткої процедури відкликання депутата громадою, – зауважив Ярослав Кендзьор. – І, крім того, він не піде на це. Тарас Чорновіл обов’язково знайде аргументи, скаже, що це – провокація Народного Руху. І навіть якщо громада збере величезну кількість підписів, це не матиме юридичної сили. Вона отримає лише моральну сатисфакцію, коли зречеться його”.

Водночас сихівчани не мають наміру опускати рук. Ініціативу громади зі збирання підписів підтримав районний Народний рух і Сихівська районна організація Молодого Народного Руху України. Вони сформували низку пунктів зі збору підписів, до яких сихівчани охоче приходять, аби висловити Тарасові Чорноволу своє “фе”.

Як розповів активіст Молодого Руху Михайло Матисякевич, кількість підписів повинна перевищувати 83 тисячі. “Саме така кількість проголосувала за Тараса Чорновола на парламентських виборах, і якщо підписів буде більше, це свідчитиме про недовіру йому як представника інтересів громади”, – розповів він. Підписи ставлять лише ті особи, які є виборцями того округу, від якого балотувався народний депутат, але активісти впевнені, що необхідну кількість буде зібрано без зайвих зусиль. Згодом, як підписи буде зібрано, Рух зголосився посприяти тому, щоб громадська ініціатива отримала відповідь у Верховній Раді. “Якщо підписи зберемо, я особисто покладу їх на стіл спікеру Володимирові Литвину, і розглядатимемо це питання у парламенті”, – запевнив Ярослав Кендзьор.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics