Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
06/02/05

Нове керівництво ЛОДА

Призначений Віктором Ющенком минулої п’ятниці новий голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник (депутат Верховної Ради, керівник обласного виборчого штабу «Наша Україна») у неділю, 6 лютого, кінцево сформував команду своїх заступників, яку офіційно представить у понеділок о 12.30.

На відміну від формату попередньої влади, де голова ЛОДА спирався на дев’ятьох галузевих заступників, тепер їхня кількість скоротилася до шести осіб. Як розповіло «Щоденному Львову» поінформоване джерело, враховуючи те, що за півтора-два місяці Кабмін пообіцяв кардинально змінити структуру облдержадміністрацій, посади усіх заступників П.Олійника мають приставку «виконувач обов’язків». Після новацій Кабміну зазнає також корекції і коло повноважень та обов’язків керівництва ЛОДА.

Наразі керівні функції у Львівській облдержадміністрації розподілено так: виконувачем обов’язків першого заступника голови облдержадміністрації буде Мирослав Сеник, який до цього працював проректором з адміністративно-господарської роботи Національного університету «Львівська політехніка». До речі, свою кар’єру у владі Сеник починав на початку 90-х років у Червонограді, де працював разом з Олійником і навіть був його начальником на посаді голови міськради. Згодом Сеник керував у Львові регіональним управлінням Фонду держмайна, секретаріатом облради, житловим департаментом міськвиконкому, Личаківською райадміністрацією.

Питання промисловості куруватиме в.о. заступника голови ЛОДА Ростислав Сорока, який ще кілька місяців тому був начальником Головного управління промислової політики облдержадміністрації. Заступником голови з питань економіки стане колишній начальник Головного управління економіки ЛОДА Валерій П’ятак. Обов’язки заступника голови з питань внутрішньої політики та правових відносин виконуватиме заступник керівника обласного виборчого штабу «Наша Україна», колишній прес-секретар губернатора Мирона Янківа Тарас Батенко. В.о. заступника голови з питань соціальної політики працюватиме відомий уже за роботою в обласній раді і в облдержадміністрації Ярослав Пітко (голова ЛОО «Просвіта»).

По-справжньому новим обличчям є хіба що в.о. керівника секретаріату – Володимир В’язівський (НРУ), який запам’ятався комусь тим, що увійшов до складу виконкому Комітету національного порятунку, створеного в час президентських виборів. Там В’язівський мав займатися організаційно-масовими питаннями, але КНП швидко саморозпустився і виявити свої здібності він не встиг.

портал ”Щоденний Львів”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас