Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
21/03/05

Вода іде на спад?

Похолодання, яке “відвідало” Львівщину у вихідні, стримало повінь.

За повідомленням обласного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій, у ніч на неділю підйом води у ріках припинився, найперше у Дністрі, зокрема біля Самбора та Миколаєва.

Втім, без наслідків раптового танення снігу і перших дощів не обійшлося. На вчорашній ранок на Львівщині було підтоплено 17 будинків та 412 дворів. Найбільше - у Старосамбірському, Мостиському, Яворівському районах. У ліквідації наслідків повені брали участь понад сто осіб, три десятки одиниць техніки. Відкачували воду з підвалів у Львові, Червонограді, Перемишлянах, Жовкві, Трускавці.

На Миколаївщині весняна вода вийшла на луки і поля поблизу Тростянця, Устя, Красова. Кілька дворів “підмочило” у Розвадові, рятувальним службам довелося викачувати воду з 8 будинків у Березині. З десяток хат, адміністративних і господарських будівель опинилися, немов на острові, у селі Демні. Родина Ільківих через це змушена була “переселити” у безпечніше місце корову і свиню.

Повінь взяла в облогу насосну станцію біля Надітичів, яка забезпечує питною водою Миколаїв. На роботу помп це не вплинуло, однак людей до місця праці змушені були доставляти на човнах.

Подекуди можна було спостерігати, як у воді плавали дерев’яні... туалети, які недалекоглядні господарі розмістили у безпосередній близькості від річок. Чим це загрожує, зрозуміло, адже поруч розміщені криниці.

Нічні і ранкові морози стримують наступ водної стихії. Однак не знати, як поведеться “небесна канцелярія” в наступні дні.

Спричинили їм чималі проблеми і сильні вітри, внаслідок яких в області на вчорашній день без електропостачання залишався 21 населений пункт.

газета ”Високий замок”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас