Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
21/03/05

Новий шеф податкової

Сьогодні Львівщині мають відрекомендувати нового начальника Державної податкової адміністрації. Прогнозовано, ним став Віталій Хилюк, якого називають людиною Олійника.

Панові Хилюку 40 років, він, як і нинішній намісник Львівщини, розпочинав у Червонограді. Свого часу Хилюк працював у Червоноградській ДПІ, згодом - у структурі ДПА заступником начальника Головного управління податкового аудиту та валютного контролю ДПА України. Останнім часом він займався комерційною діяльністю.

Очікують, що сама процедура призначення нового начальника буде досить скромною. На ній не буде високих гостей, навіть Петра Олійника, з подання якого головний податківець країни Олександр Кірєєв і призначив Хилюка на цю посаду. Намісник Львівщини, як розповіла прес-секретар голови Львівської облдержадміністрації Іванка Попович, перебуває нині в Києві, де вирішує важливі для області питання. Тому відрекомендувати головного податківця області доручено першому заступникові голови Львівської облдержадміністрації Мирославові Сенику та заступнику з економічних питань Валерієві П`ятаку.

Хоча з конфіденційних джерел стало відомо, що високі гості з податкової таки приїдуть до Львова вже цього тижня. Олександр Кірєєв має намір відвідати Львівщину й провести низку зустрічей з впливовими людьми області, але щойно в парламенті затвердять бюджет. Якби не бюджет, то високопосадовець приїхав би саме на відрекомендування нового податківця області.

Утім підприємці Львівщини, яким, власне, найчастіше доведеться спілкуватися з новим начальником податкової, про своє ставлення до нього наразі мовчать, хоча й кажуть, що деяке застереження все ж мають. ”Ми виступали за оновлення гілок влади. Тими податковими призначеннями, що сталися на найвищому рівні, ми задоволені. Що ж до посади головного податківця області, то Комітет підприємців завжди заявляв, що цю посаду мала б очолити людина, яка не працювала в податкових органах. Хоча остаточно свою позицію до Віталія Хилюка комітет озвучить цими днями”, - розповів представник Комітету підприємців Михайло Хміль.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас