Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
22/02/10

Тігіпко створив блок свого імені

Партія «Сильна Україна» вийшла з Блоку Литвина і створила Блок Тігіпка. З'їзд відбувався у закритому режимі в готелі «Турист». У його роботі взяли участь близько 100 делегатів.
Міжпартійний з'їзд партій «Сильна Україна» та «Інформаційна Україна» 21 лютого вирішив створити виборчий блок Сергія Тігіпка.
З'їзд відбувався у закритому режимі в готелі «Турист». У його роботі взяли участь близько 100 делегатів. Одним з рішень з'їзду стало створення виборчого блоку Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

«20 і 21 лютого партії провели свої з'їзди, на яких підтримали рішення про створення цього виборчого блоку. 21 лютого ж відбувся об'єднаний з'їзд, на якому також було ухвалено рішення про вихід «Сильної України» як правонаступниці «Трудової партії» України з блоку Литвина», — розповіло джерело в «Сильній Україні».

Як відомо, блок Литвина було створено для участі в дострокових парламентських виборах у 2007 році. До нього увійшли дві політичні сили — Народна партія і ТПУ. На виборах блок набрав 3,96% і отримав 20 місць в парламенті.

7 з 20 депутатів були представниками ТПУ. 28 листопада 2009 «Трудову партію України» очолив бізнесмен Сергій Тігіпко, тоді ж партію перейменували в «Сильну Україну».

Як заявив народний депутат Сергій Гриневецький (Блок Литвина), незважаючи на вихід партії Тігіпка зі складу блоку, народних депутатів-членів ТПУ не може бути відкликано з парламенту.

«Як правонаступник ТПУ «Сильна Україна» може робити будь-які заяви. Але в блок вона входила як Трудова партія України на чолі з Михайлом Сиротою (трагічно загинув 27 серпня 2008 року). От якби депутати самі склали повноваження, тоді б на їх місце зайшли інші» , — заявив виданню Гриневецький.

При цьому він не відкидає, що вихід «Сильної України» зі складу блоку може бути пов'язано з планами створення нової коаліції у Верховній Раді, яка могла б запропонувати на посаду прем'єр-міністра кандидатуру Тігіпка. «Партії регіонів і «Нашій Україні» не вистачає чотирьох осіб для створення коаліції. Є люди, які готові увійти до блоку Литвина, щоб зробити таку коаліцію можливою», — вважає Гриневецький.

Нагадаємо, новообраний президент України Віктор Янукович заявив, що розглядає кандидатури Сергія Тігіпка, Арсенія Яценюка і Миколи Азарова як претендентів на посаду прем'єр-міністра.

ТСН

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.
Клацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалерею

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics